Het nieuwste Bookazine!

De naamgenoot - Jhumpa Lahiri

Emigranten die moeten laveren tussen hun afkomst en de nieuwe wereld waarin ze terecht zijn gekomen. Het is een belangrijk thema in de boeken van Pulitzer Prize-winnares Jhumpa Lahiri. Ze is geboren in de VS uit Bengaalse ouders en kan dus putten uit eigen ervaring. Lees ook de nieuwe verhalenbundel van Jhumpa Lahiri genaamd vreemd land, dé literaire sensatie van 2008.

Het Bengalese echtpaar Ashima en Ashoke wacht in Amerika op een brief uit Calcutta waarin de grootmoeder hun pasgeboren zoontje een naam zal geven. Wanneer deze brief niet komt, noemt Ashoke zijn zoontje in een opwelling Gogol, naar zijn lievelingschrijver. Het ontbreken van een officiële, Indiase naam wordt gezien als een slecht voorteken en terwijl Gogol opgroeit, zet hij zich af tegen zijn Indiase achtergrond. Maar als zijn vader komt te overlijden, begint Gogols Amerikaanse façade scheurtjes te vertonen.

De naamgenoot – Jhumpa Lahiri
Uitgeverij Meulenhoff i.s.m. Libelle, € 2,95, verschenen in 2008

Neem een jaarabonnement op Libelle Bookazine.

x

Lucienne van Amerongen 2010-09-20 21:16:42

Ik ben op zoek naar het boek geschreven bij Natascha met samenwerking van Heike Gronemeier en Corinna Milborn. Uitgeverij De Boekerij in Libelle nr. 37
Ook op zoek naar boeken van Jessica Durlacher

Moderator2 2010-09-17 12:34:37

Goedemiddag

Via een mail naar www.zester.nl/libelle kunt u navragen of deze nog verkrijgbaar is.

Vriendelijke groet,
Moderator2

riavanvelzen 2010-09-17 12:19:11

Hoe kan ik een bookazine apart bestellen?
Ik ben op zoek naar de bookazine van Shirley Mcain, voetreis naar Santiago de Compostela.
Graag een reactie, bedankt

LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL

Reageer:

Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.

x
x
x