‘n nederlandse in Spanje
Heerlijk de lente!!!, vandaag heeft het nog wat geregend, maar eindelijk is het zover. Het heeft de laatste tijd voor hier erg veel geregend. Het lijkt haast wel Nederland, ‘n beetje te veel. Verleden zomer was er ‘n groot probleem vanwege de droogte en zou er zelfs water ergens anders vandaan komen en toen begon het te regenen de pantaans zijn helemaal vol en met het smelten van de sneeuw in de bergen zelfs te vol.
Ergens denk ik altijd dat de natuur zich zelf regelt, als je het maar respecteert. De tuin staat al vol met bloemen en gisteren heb ik tomaten ,paprika en sperziebonen geplant. Elke morgen voor ik weg ga gauw even kijken hoe ze erbij staan, alsof dat helpt om ze te laten groeien. En als ik thuis kom weer even kijken, is natuurlijk onzin want het gaat niet harder al kijk je de hele dag. Of mischien wel vinden de toekomstige tomaten het gezellig en groeien ze beter.
Nog een dagje en dan een paar dagen vakantie heerlijk, alhoewel ik moet de 2 buitendeuren schilderen ik heb al gevraagd in mijn facebook of er vrijwilligers zijn die even mee willen helpen, maar tot nu toe geen gehoor. Ik heb er namelijk helemaal geen zin in. De volgende week zeg ik wel hoe het allemaal gegaan is en hoe mooi de deuren zijn geworden.
Lees ook



mabarswe 2009-04-14 11:23:45
Het is niet erg opgeschoten, ten eerste het heeft vrij veel geregend en het valt altijd tegen. Want schilderen vind ik niet erg, maar de oude verf eraf halen is zo\'n werk.
Ik ga dus weer verder in mijn vrije uren.
tootsie2008 2009-04-07 16:54:58
carocamp 2009-04-07 12:24:55
LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL
Reageer:
Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.