Winactie Veldhuis en Kemper

Veldhuis & Kemper zijn de twee mannen: Remco Veldhuis en Richard Kemper. Vroeger zaten zij in de televisie- en reclamewereld. Daarna ontdekten zij als duo het theater en deze hebben zij nooit meer verlaten!
In het seizoen 2008/2009 was hun vierde cabaretprogramma We moeten praten voor het eerst op de Nederlandse planken te zien. In februari 2009 verscheen tevens de gelijknamige CD met nummers uit deze show. In dit leuke programma worden de twee mannen begeleid door meesterlijke, vrouwelijke muzikanten. Dit zijn de vrouwen: Wieke Garcia (percussie, gitaar), Lydia van der Meer / Phaedra Kwant (bas).
Interview Richard Kemper
In Libelle 38 vindt u nu een uitgids met veel leuke kortingen! Ook staat er in deze gids een interview met een van de mannen van Veldhuis en Kemper, namelijk met Richard Kemper. Hij is verloofd met de zus van Veldhuis en heeft op ballet gezeten.
Nieuwsgierig naar dit interview? Op bladzijde 123 van Libelle 38 vindt u dit interview.
Deze winactie is afgelopen. De winnaars krijgen zo snel mogelijk bericht. Voor andere winacties kunt u terecht op de spelletjespagina.
Niet gewonnen? Kijk dan op de speellijst www.veldhuisenkemper.nl en boek zelf!
Lees ook







daniellebes 2009-11-06 18:50:30
estebbie 2009-09-18 13:16:08
Ineke18 2009-09-11 11:05:34
LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL
Reageer:
Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.