Je bent om op te eten

Creatieve wedstrijd voor kinderen

Voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar organiseert Kunstuitleen Utrecht in samenwerking met Bibliotheek Utrecht een creatieve wedstrijd.

De Kinderboekenweek heeft als thema eten en snoepen in kinderboeken en de wedstrijd ’Je bent om op te eten!’ zal dan ook te maken hebben met eten. Het is namelijk de bedoeling dat kinderen een portret maken van allerlei afbeeldingen van groenten en fruit.

Het kunstwerk

Vanaf 1 oktober kunnen kinderen een papieren bord en een servet, bedrukt met twee gedichten, ophalen in de bibliotheek of bij Kunstuitleen Utrecht. De opdracht is om plaatjes van groenten en fruit uit oude tijdschriften te verzamelen, om daarmee een portret te maken. Denk bijvoorbeeld aan een mond in de vorm van een banaan of een radijsje als neus. De kinderen mogen het zelf verzinnen! Het kunstwerk moet het bord worden geplakt en kan ingeleverd worden tussen 7 tot en met 23 oktober 2009 bij de bibliotheek of Kunstuitleen Utrecht.

Tentoonstelling
Alle portretten die worden ingeleverd door de kinderen, worden tentoongesteld bij de bibliotheken en de kunstuitlenen.

Prijsuitreiking
Op woensdag 4 november 2009 om 15:00 uur zal de prijsuitreiking plaatsvinden. Het smakelijkste kunstwerk mag een heerlijke prijs in ontvangst nemen. Koos Meinderts is een kinderboekenschrijver en zal de prijs uitreiken. De prijsuitreiking wordt gehouden bij Kunstuitleen Utrecht.

Informatie
Adres: Kunstuitleen Utrecht, Maliebaan 42, 3581 CR Utrecht, Telefoon: (030) 2861980, Open: woensdag 13.00 – 20.30 uur, donderdag t/m zaterdag 11.00 – 16.30 uur. Website: www.kunstuitleenutrecht.nl.

x

internetredactie 2009-10-07 10:59:01

Plaats hier uw reactie voor Je bent om op te eten

LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL

Reageer:

Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.

x
x
x