Mijn zoon wil zijn vader niet meer zien

Gezien in Libelle 47

In ben gescheiden en mijn zoons (14 en 16) gaan om het weekend naar hun vader.

Twee maanden geleden vertelde mijn ex-man dat hij een vriend heeft: een bom in ons gezin. Mijn oudste zoon wil nu niet meer naar zijn vader. Hij vindt hem “smerig” en schaamt zich voor zijn vrienden.

Zelf heb ik ook grote moeite te aanvaarden dat mijn ex op mannen valt. Ik wil dit exhter niet laten merken aan mijn zoon. Hoe ga ik hier mee om?

“Moet ik aanvaarden dat mijn zoon zijn vader niet meer wil zien?”

Meepraten over familiekwesties en relatieproblemen? Mail uw probleem of mening dan naar de Denktank. Wie weet wordt uw probleem dan wel online of in het blad geplaatst.

x

mascha033 2009-11-23 15:22:37

Als je hoort dat je vader op mannen valt, is dit heel verwarrend. Het is ook niet iets waar je zo makkelijk over praat met anderen. Toch zijn er meer jongeren die dit overkomt.
Kijk eens op de site www.jmho.nl Dit is de site van de stichting jongeren met een homo ouder. Door ervaringen en gevoelens uit te wisselen met andere jongeren die ook een homo ouder hebben, is de situatie voor je kinderen misschien makkelijker te accepteren.
Zelf kun je misschien eens kijken op de site www.orpheushulpverlening.nl

internetredactie 2009-11-12 08:00:59

Plaats hier uw reactie voor Mijn zoon wil zijn vader niet meer zien

LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL

Reageer:

Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.

x
x
x