Cursus Mediteren
Cursus Mediteren / Meditatie
Wellicht heeft u al eens geprobeerd om te mediteren maar lukt het niet zo goed om de gedachtenstroom stop te zetten, of misschien viel u wel in slaap.
Een aantal goede basistechnieken helpen om te gaan mediteren.
Mediteren wordt steeds minder gezien als zweverig of geheimzinnig. Mediteren is een manier om je gedachten stil te zetten en tot rust te komen.
Mediteren is niet alleen stilzitten, want dat is juist waar de meeste mensen zo veel moeite mee hebben of juist onrustig van worden.
Tijdens de basiscursus Meditatie ervaart en leert u de verschillende meditatievormen, zodat je thuis met je "eigen" meditatievorm aan de slag kunt gaan. U kunt kiezen uit een passieve of een actieve meditatievorm.
Een passieve meditatie is het leegmaken van je hoofd. Gedachten komen maar je laat deze meteen weer los. Dit is vaak een lastige meditatie omdat het denken niet zomaar gestopt kan worden. Toch blijkt deze vorm van meditatie na oefening heel waardevol te zijn.
Een actieve meditatie houdt de geest actief doordat je aandacht wordt gericht op een klank, toon, stem of een geleide visualisatie.
Ervaar de kracht en schoonheid van meditatie, ont-stressen, ontspannen, ont-moeten en onthaasten.
Cursuskosten
€ 125,00 exclusief btw.
Inclusief uitgebreid meditatie boek t.w.v. € 20,00.
Lestijden van 10.00 tot 16.00 uur.
Voor meer informatie bezoek onze website www.zonnevlechtopleidingen.nl

Roses 2010-02-20 23:03:24
theotromp 2010-02-09 08:36:56
Roses 2010-02-01 23:56:59
www.mediterendoejezo.nl
www.abcvanmeditatie.nl
Praktische sites met veel informatie en tips.
LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL
Reageer:
Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.