Nu in de winkel: de nieuwe Balance!

De nieuwe Libelle Balance ligt in de winkel voor maar € 3,50. Met onder andere vesten om in te wonen en 15 vragen over antioxidanten.
“De eerste keer dat ik m’n zoontje – ter voorbereiding op een bezoekje aan de Efteling – een sprookje voorlas, schrok ik van de wreedheid ervan. In mijn herinnering waren sprookjes zoetsappige verhaaltjes die begonnen met ‘Er was eens…’ en steevast eindigden met ‘En ze leefden nog lang en gelukkig’. Eerlijk gezegd wist ik eigenlijk van geen enkel sprookje meer precies na te vertellen wat er ook alweer tussen die magische twee zinnen stond. ‘Er was eens…’ betekende voor mij: lang geleden en ver weg, dus lekker veilig. En die slotzin vormde het ultieme happy end. ‘Alles komt altijd goed’ was wat ik ervan opstak, en dat deed blijkbaar alle tussenliggende wreedheden en levenslessen vergeten.
Toch niet zo handig, zo blijkt na het lezen van deze Balance. Want sprookjes hebben ons volwassenen nog meer te vertellen dan kinderen. Misschien zelfs wel meer dan ons lief is… Ga op zoek naar de prinses, de prins, de boze heks of de wolf in uzelf en leer wat die u te zeggen heeft!”
Van Margreet Botter – projectredacteur
En ook:
- Bloed is goed!
- Seizoenskalender
- Home make-over
- Mooi met edelstenen
Kijk voor meer artikelen uit de Libelle Balance op www.libelle.nl/balance
Libelle Balance hort bij de Libelle Specialserie. Kijk voor een abonnement op de Libelle Specials op Zester.
Lees ook





internetredactie 2010-01-28 13:33:24
LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL
Reageer:
Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.