Le Marche in de groene heuvels

Een schitterend natuurgebied aan de Adriatische kust op de grens van Umbrië. Het landgoed Antica Tenuta Le Piane waar u verblijft, ligt in de Monti Sibillini op 700 meter hoogte.
Het is omgeven door groene heuvels en bossen en ligt op de 2000 meter hoge Monte Vettore.
Ook in de omgeving is voldoende te zien. De middelÂeeuwse stadjes Amandalo, Sarnano en San Ginnesio liggen in de nabije omgeving en het beroemde Assisi ligt op een uur rijden. De huizen van het landgoed zijn al sinds de zestiende eeuw familiebezit en gerestaureerd: ze hebben het comfort van nu en de authentieke uitstraling van toen.
Het prachtige terrein is ruim opgezet, met twee zwembaden, zitjes en ligstoelen. Winkels en eetgelegenheden vindt u in het naburige dorp Amandola. Er zijn acht huizen/appartementen met gezamenlijke faciliteiten in het gebouw ernaast.
(K)ook leuk!
Kooklessen vanaf twee persoÂnen of met het hele gezin! Heel leuk om te doen: samen Italiaanse hapjes maken onder deskundige leiding van ‘Nonna’ (oma) Rosa en afsluiten met een heerlijke maaltijd!
Libelle reisaanbieding
8 dagen Le Marche vanaf € 365,- (prijs per appartement per week)
Inbegrepen
Verblijf in appartement van Antica Tenuta Le Piane.
Niet inbegrepen
Vervoer.
Facultatief bij te boeken
Flydrive Bologna of Ancona.
Informatie & reserveringen
Fundadore Travels, www.fundadore.nl/libelle of tel. 020-6245558.
Lees ook







internetredactie 2010-01-07 15:12:01
LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL
Reageer:
Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.