Win een Organiser tas!

Nieuwe tas nodig? Bij It Bag kunt u dan goed terecht! Daar verkopen zij mooie (designer) tassen. Nu ook nog eens met 20% Libelle korting op het hele assortiment.
It Bag is een webshop waar u originele fashion items kunt vinden. Zo verkoopt It Bag een aantal mooie tassen. Maar ook portemonnees, sjaals, schoenen, riemen en nog meer accessoires.
Één van de vele tassen die It Bag verkoopt is de zwarte tas organiser (zie foto). Handig om al uw spulletjes in mee te nemen. Deze tas heeft een dubbel voorvak en 4 vakken achter. De Organiser tas sluit met 2 aanrijgkoordjes.
Afmeting van de Tas Organiser: 24 centimeter breed en 16 centimeter hoog.
Prijs: € 17,50
Winnen
Deze winactie is afgelopen, de winnaars hebben inmiddels bericht gehad. Meer winacties vindt u op www.libelle.nl/winnen.
Niet gewonnen? Koop ‘m online mét korting
Hebt u niet gewonnen en wilt u toch een een Organiser tas of een andere tas van It Bag? Ga dan naar de website: www.it-bag.nl en bestel de tas online. Voor de Libelle lezeressen geeft It Bag ook nog eens 20% korting op de hele collectie. De actiecode hiervoor is winterlibelle. Deze code kunt u invullen in het vakje: actiecode. De korting wordt dan automatisch verrekend.

Lees ook







konijn73 2010-01-26 09:50:23
internetredactie 2010-01-25 11:59:32
LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL
Reageer:
Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.