Vriendinnen op wintersport

| Cabrio

 

Twee weken geleden ben ik samen met mijn vriendin op wintersport geweest.
Normaal ga ik met mijn eigen mannetje, maar die had even geen zin in de sneeuw.
Terwijl mijn vriendin, net gescheiden,  juist heel graag wilde.

Samen geboekt via internet. Dilemma was nog even: “Hoe gaan we?”  Wij zagen ons nog niet het hele eind naar Oostenrijk rijden.

 

De keus voor de bus, heel betaalbaar, was snel gemaakt. Wel met comfortstoelen. Nou ja, comfort? Na 18 uur in de bus zitten krijg je vanzelf kramp in je kuiten. Het ergste vond ik nog dat je niet normaal naar de wc kon. Zo min mogelijk drinken was het advies en dat hebben we ook maar gedaan. Onderweg dikke sneeuwvlokken, gladheid en mist. Wat waren wij blij dat we niet zelf aan het stuur zaten.

 

Hotel Koningsleiten was super. Een prachtige kamer met royaal terras en uitzicht op de piste. Skiën tot aan de deur. Heerlijk eten. Beter kun je niet hebben.

 

Engerd in de sauna
Bijna iedere dag waren wij te vinden in het luxe saunacomplex van het hotel.
Maar wat wij daar toch meemaakte…. Je gelooft het niet. Een vrijgezelle Nederlandse vent (geen hotelgast) bezocht de sauna. Hij volgde ons op de voet in elke sauna en in de relaxruimte zat hij ook in de buurt. Hij probeerde steeds een gesprek aan te knopen. Toen ik eens met een schuin oog naar hem keek zag ik dat hij zich aan het bevredigen was, onder zijn handdoek. Belachelijk gewoon. Later in de sauna bleek dat hij dit wel meer doet. ‘Ik doe er toch niemand kwaad mee” zei hij. Ik heb hem even te kennen gegeven dat hij zich moet realiseren dat ik (en de meeste vrouwen) daar niet van gediend zijn. Ik was veel te streng voor mezelf, vond hij.
Bizar, wij komen daar om heerlijk te ontspannen, terwijl hij zijn saunabezoek gebruikt om klaar te komen door naar blote vrouwen te kijken. Pas dus op voor engerds in de sauna. Hij woont in Den Haag en gaat ook in Nederland naar de sauna!

 

Dansen op de bar
Dat er ook nog gezellige mensen zijn, bleek in de après skibar. Dansen op de bar (in je skibroek met je snowboots) is daar heel gezellig. Dat hebben we dus ook meegemaakt. Allemaal ‘gouwe ouwes’ die wij uit volle borst meezongen. Boney M en dat soort gein.  Witte wijn in een cola-glas. Neem er drie en je staat vanzelf op de bar. Tja, dat doe je dus niet als je met je mannetje bent.
Voor de rest hebben we ons keurig gedragen en lagen we elke avond rond half tien in bed met een boek.

 

Het was een heerlijke wintersport. O ja, inmiddels skiet 50% van de mensen met een helm op, zoals ik in mijn eerdere blog al heb aangegeven.


x

internetredactie 2010-02-18 21:03:22

Plaats hier uw reactie voor Vriendinnen op wintersport

LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL

Reageer:

Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.

x
x
x