Kati: Vrouwendag

Internationale Vrouwendag.
Vandaag 8 maart is het Internationale Vrouwendag.
Voor de 102e keer maar liefst. Natuurlijk is de reden heel goed dat die in het leven geroepen is. Destijds. De vrouwen hadden dat nodig, werden gediscrimineerd, in de minderheid misschien wel. Het was nodig dat ze zich lieten horen. De slechte werkomstandigheden van toen, zijn er niet meer, althans niet in dit land.
De vrouwen hebben hier veel bereikt, dat zeker.
Vrouwen laten zich vooropstaan dat ze het sterke geslacht zijn, dat ze veel aankunnen en dus een gelijke behandeling willen, wat meer dan fair is.
Laat ik het nu even daar niet over hebben, over de werkomstandigheden en wat vrouwen daar bereikt hebben, laat ik de vrouwen even anders belichten.
Zet men meerdere vrouwen bij elkaar dan is er binnen de kortste keren bonje. Ondanks het feit dat vrouwen roepen dat als ZIJ aan de macht zouden zijn er geen oorlogen zouden zijn. Ondanks dat veel vrouwen zichzelf beter dan mannen vinden.
Vrouwen onder elkaar, ik vind het niks.
Ikzelf wil niet meer werken met alleen maar vrouwen. Ik heb dat gedaan, op kantoor en in een winkel. Ik werkte met vrouwen. Niks dan geroddel en achterklap.
Maar wat te denken van het World Wide Web? Is het daar zoveel beter onder de vrouwen?
Welnee! Wat te denken van een vrouwen forum? Haat en nijd! Roddel en achterklap! Gezeur tegen elkaar, gezeur om elk woordje wat de ander verkeerd zegt, of wat de ander verkeerd LEEST!
Vrouwen kunnen vreselijk zeuren! Ja, ik ben zelf een vrouw en ik kan het dus weten!
Maar wat mij opvalt is dat waar je veel vrouwen bij elkaar zet, het binnen de kortste keren ruzie, gezeur en geneuzel is. Om de meest stomme dingen. Ruzie maken om dingen die geschreven worden!

Doen mannen dat nou ook? Of is dat nu typisch iets voor vrouwen?
Het is zo jammer dat er veel geschrijf verspild wordt aan geruzie en gezeur.
Er zijn er die veel zinnigs te zeggen hebben, wat de kop in gedrukt wordt door dat geruzie.
En dat terwijl de vrouw in haar algemeenheid de mond vol heeft van: als de vrouw het voor het zeggen had dan…
Laat dat eerst maar eens zien op de diverse fora en blogs, twitter en dergelijke, dan praten wel verder.
Begin er vandaag maar mee, op Internationale Vrouwendag!
Een goede dag om te starten lijkt me!
Fijne Vrouwendag meiden!

© KH


Roses 2010-03-13 14:37:25
Boekenwurm 2010-03-10 10:50:12
Ik heb wel eens op kampeerfora gelezen; en waar de heren dan over mieren**ken; en elkaar beschimpen en de les lezen
roxy 2010-03-08 20:46:12
Uitzonderingen daar gelaten, want er zijn ook van die leuke vrouwen die wel tegen een geintje en een stootje kunnen en soms meedoen, dat maakt ze zo populair volgens zoon. Maar verder zou hij voor een aantal wel een bezemsteel willen kopen....
LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL
Reageer:
Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.