Uit het blad
Gezien in Libelle 13

Wekelijks staan er in Libelle diverse verwijzingen naar items op de internetsite. Hier vindt u elke week alle verwijzingen op een rij. Deze week de verwijzingen uit Libelle 13.
- Haartrendboek
Gaan we voor een korte coupe, grove krullen of wordt het een ingenieuze vlecht? Het team van Rob Peetoom laat zien wat de trends zijn voor deze zomer. Kijken, kiezen, kapper! Bekijk de filmpjes en zie hoe u een aantal kapsel zelf kunt creëren.
- Nomade
Vrijheidsstrijder Ayaan Hirsi Ali gaat in de roman Nomade verder waar ze met haar autobiografie Mijn Vrijheid gebleven was. Ze geeft ons een kijkje in het zware leven van immigranten en deelt haar ideeën over de botsing tussen de islam en het Westen. Lees meer over dit boek. - Geheimen
Aanstaande vader Matt krijgt van zijn vrouw de opdracht de wieg op te sporen waar zij als baby in heeft gelegen. Lastig, aangezien ze haar moeder al jaren niet meer ziet. Tijdens deze onmogelijke zoektocht doet Matt schokkende ontdekkingen. Benieuwd naar dit verhaal? Lees meer over dit boek. - Debuut
In dit mooie debuut van Ivo Bonthuis maken we kennis met Hugo. Na het overlijden van zijn vriendin Isa gaat hij een boek schrijven dat in ieder geval niet over Isa zal gaan. Wilt u weten waar waar dit wel over gaat? Bekijk het artikel. - Schrijversweken deel 4
In Libelle 13 kunt u het interview met Carlos Ruiz Zafón lezen over zijn boek Het spel van de engel. Wilt u kans maken op dit boek en een voorproefje lezen van dit interview? Bekijk het artikel en vul het winformulier in. - Een meisje voor dag en nacht
In het blad vertelt Ibtisam over de tijd dat zij misbruikt werd door haar broer. Zij schreef samen met Renate van der Zee, een boek: Een meisje voor dag en nacht. Lees alvast een voorproefje en maak kans op één van de 25 exemplaren!
- 10 ideeën met een hardgekookt ei
Voor die ene keer in het jaar is een paar extra eieren eten niet erg, toch? Kook er een hele berg, zodat er genoeg overblijft om te beschilderen. Bekijk deze ideeën voor de paasdagen!
- Samengesteld geluk
Carmen is al vijftien jaar samen met de liefste man die er is zoals ze zelf schrijft. Door heftige gebeurtenissen in hun levens groeide de liefde tussen hen. Na zeven jaar zijn ze gaan samenwonen en hoewel het samenvoegen van twee gezinnen veel energie kost, zijn ze toch heel gelukkig met elkaar.  Lees de brief die Carmen schreef naar Libelle over haar ouders.
- Paradijsje voor eilandgasten!
De Kanaaleilanden Guernesey en Jersey zijn heerlijk om te fietsen en te wandelen. En de stranden zijn omzoomd door palmbomen, oleanders en ander exotisch groen. Bekijk de hele reisaanbieding van Jersey & Guernsey!
- de Beemster
Mooie plekjes, leuke adresjes, fijne aanbiedingen: er is nog zoveel de ontdekken in Nederland. Deze week de Beemster.  Lees meer over alle leuke plekjes op de Beemster.
- Déjà vu
Ik begon me af te vragen waarom ik ooit deze veilige haven was uitgevaren. Maar toen kwam de morgen. Zaterdagmorgen. Om half tien denderde mijn moeder al door het huis. Déjà vu. Lees de column van Femke.
- Praat mee op het Libelle Forum
Als kinderen jong zijn, zijn ze niet bij je weg te slaan. Worden ze wat groter, dan hebben ze geen tijd meer voor je. En als ze eenmaal de achttien zijn ze gepasseerd, komen ze vanzelf terug.  Lees meer op het forum. - Paasactiviteiten
Bezoek Taman Indonesia en ontdek tijdens de paasdagen allerlei bijzondere Indonesische dieren in dit dierenpark. Meer zin in dans, theater en feest? In Schijndel kunt u het Paaspop festival bezoeken en geniet van muziekoptredens en theateracts! Bekijk dit artikel en doe mee aan de winactie. - Paasgadgets
Een lekker paasontbijt is pas echt a met een vrolijk gedekte tafel én precies goed gekookte eieren. Bekijk de handigste paasgadgets voor op de paastafel of in de paaskeuken. - Leuk om te doen deze week
Neerlands lieveling Jan Smit heeft een nieuw album: Leef. De twaalf Nederlandstalige liedjes hebben de opgewekte toon die we van Jan gewend zijn. Een aanrader dus! Meer muziektips? Bekijk het artikel.
- Ik kan niet opschieten met de vriendin van mijn zoon
De zoon van Diana is dertig en heeft een vriendin met wie ik totaal niet overweg kan. Nu haar zoon en zijn vriendin gaan samenwonen en een kindje krijgen vraagt zij zich af of ze meer afstand moet nemen. Geef uw mening over dit probleem.
- Gezocht/gevonden
Een armband gevonden? Op zoek naar uw vriendin van vroeger? Of hebt u tweedehands spullen in de aanbieding? Ga dan naar Vraag & Aanbod en reageer!
- Jaarabonnement
Gratis bij een jaarabonnement krijgt u deze prachtige tas voor van de zomer. De trendy nubuckleren tas van Burkely heeft lekker veel vakken en is door z’n mooie, basic kleur prima te combineren. Ga naar dit abonnement.
![]() |
![]() |
![]() |
| Libelle 12 | Libelle 11 | Libelle 10 |
![]() |
![]() |
![]() |
| Libelle 9 | Libelle 8 | Libelle 7 |





















ria janssen 2010-03-31 10:26:53
\"Libelle zoekt modellen\" voor de libelle zomerweek van 17 t/m 23 mei
mijn maten 168/38/38 ervaring met de catwalk.
Is deze vraag nog relevant ?
tonnyloeffen 2010-03-27 19:43:33
groeten, Tonny Loeffen
internetredactie 2010-03-25 16:18:37
LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL
Reageer:
Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.