Computer boeken

Vandaag 6 verschillende Addo Stuur Computer boeken opgehaald in Leeuwarden. Ik zit op SeniorWeb en daar stonden te koop aangeboden voor slechts € 40,00, en dat is dus heel goedkoop, vooral als je weet hoe duur die boeken zijn, als je ze nieuw moet kopen. Ik ben hier heel erg blij mee, want dankzij deze boeken, kan ik eindelijk mijn computer eens helemaal goed leren beheersen. Ik kan een mail etc. prima maken en versturen, ook mooie plaatjes erbij plakken, gaat me sinds kort goed af, maar voor de rest, weet ik niet exact hoe de compuer en de muis werkt en wat ik ermee kan doen.

Ik zit vrij vaak achter mijn computer, daar ik chronisch pijnpatiënt ben, ik loop slecht en heb de hele dag door super veel pijn, gebruik hier oa 6x daags morfine voor, en zelfs daar komt mijn pijn nog doorheen. Moet ook 2 tot 3x daags minstens een half uur naar bed, dat wordt dus meestal 1 tot 2 uur, want ik val meestal in slaap, zo moe ben ik, en dat wordt veroorzaakt door die vreselijke pijn die ik heb.

Sinds een half jaar heb ik nu , buiten de pijn die uit mijn rug komt, ook nog veel last van mijn linkerknie, superdik en veroorzaakt ook veel pijn, loop ervoor in het ziekenhuis, maar ja, elke nieuwe afspraak is pas na 3 weken of zelfs langer.

Ik lees graag, dus mijn ‘nieuwe’ computerboeken zal ik ook wel snel door kunnen lezen en daardoor ook hopenlijk snel mijn computer onder de knie. (Hoop ik dan)

Tja, zal ook eens naar de bibliotheek gaam, maar lidmaatschap kost best weer een hoop geld, en daar wij (mijn man en ik) nou niet echt een groot inkomen hebben, moet ik daar best nog eens over na denken.

Zo, ik ga eens een glas drinken nemen en daarna, naar bed. Ben bekaf. Was een lange autorit en dat breekt me nu op, morgen dus veel in bed, vrees ik.

 

x

Gompie1 2010-04-29 17:41:56

Al lang niet meer geschreven. Tja, Willy1944, wat jij ervaart, heb ik zelf ook regelmatig als bij anderen wil kijken. Trouwens is niet alleen bij Libelle hoor, ook op totaal andere sites, die vervelende reclame waardoor je dingen niet kan lezen. Maar meestal, soms moet je wel heel erg zoeken, staat er een kruisje in èèn van de hoeken, als je dat dan aantikt, is die reclame weg, en is alles wat eronder stond, weer te lezen. Succes ermee.

willy1944 2010-04-10 20:37:55

Wat kan ik aan die irritante reclame doen die bij jou blog staat daardoor kan ik het niet lezen? wat een rot reclame van ikea.

internetredactie 2010-04-08 18:45:11

Plaats hier uw reactie voor Computer boeken

LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL

Reageer:

Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.

x
x
x