De klap

Gezien in Libelle 29

Stel u bent op een feestje. Jong en oud is aanwezig. Kinderen rennen door de zaal, stoten glazen om en zijn erg vervelend. U ergert zich aan de kleine koters.

Bestel dit boek bij Bruna

U zou ze wel achter het behang willen plakken. Het zijn alleen niet uw kinderen. Wat doet u dan? In de roman De Klap gebeurt dit voorval echt. Op een barvecuefeest zijn een aantal kinderen nogal vervelend. De ouders kijken niet op of om en laten het kind zijn gang gaan. Iemand kan er niet meer tegen en slaat het kind.

Iedereen die aanwezig is schrikt ervan. Het dwingt hen allemaal om na te denken over wat zij in die situatie hadden gedaan. Ook gaan ze na denken over hun idealen, dromen en verwachtingen van andere mensen.

Over de auteur
Christos Tsiolkas komt uit Melbourne en geldt als een van de belangrijkste hedendaagse Australische schrijvers. Hij schreef eerder romans en verhalen. De klap betekende zijn internationale doorbraak.

De Klap – Christos Tsiolkas, Uitgeverij: Anthos
ISBN: 9789041415752 Prijs: € 19,95
Verschenen: juni 2010

meer boekentips

x

internetredactie 2010-07-15 07:00:01

Plaats hier uw reactie voor De klap

LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL

Reageer:

Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.

x
x
x