De nieuwe must-have; de muts-have

Help het wereldrecord verbeteren

We zien steeds vaker zelfgebreide en gehaakte kledingstukken en waarom niet? Mutsen zijn leuk om te maken & nog eens hip ook!

Haal de breinaalden maar weer van zolder. “We willen komend seizoen Nederland massaal aan het breien krijgen. Want zeg nou zelf, wat is origineler dan een zelfgemaakte muts of sjaal?” Met de zelf te breien mutsen en shawls hoopt Zeeman iedereen aan het breien te krijgen. Na een succesvolle gele boxershort campagne, moet nu de Muts Have een daverend succes worden. Op de site Zeeman.nl zijn gratis breipatronen te downloaden voor Muts Haves: een speciale collectie hippe mutsen en sjaals. Je kunt een ontwerp kiezen, een patroon en shoplist (benodigdheden) downloaden en dan aan de slag gaan.

Hulp
De kou of een bad hair day zijn tegenwoordig niet meer de enige redenen waarom u een muts kan dragen. “Breien is weer helemaal in. Of je nu in een café, wachtkamer of in de trein zit, breien kan overal”, vertelt Zeeman. Nog niet zo’n ster in breien? Op de website zijn voor de beginnende breiers instructiefilmpjes te vinden. Ook is er zelfs een ‘brei-request’ mogelijk: wie zelf niet wil fröbelen, kan een ander vragen via Hyves, Facebook en Twitter.

galeyzeeman

Brei evenement
Gratis brei-workshops en dan samen het wereldrecord verbreken! Op 24 oktober wordt een groot brei evenement georganiseerd. Dit is gratis toegankelijk voor iedereen. Je hoeft je alleen maar even in te schrijven via de website van Zeeman. Tijdens de workshops leer je hoe je een Muts Have maakt. Ook wordt er een poging gedaan om het wereldrecord breien te verbreken. Daarvoor moeten zoveel mogelijk mensen tegelijkertijd breien. Het huidige wereldrecord breien staat op 935 mensen. De bedoeling is dit te verbreken door 1200 mensen een kwartier lang in één ruimte te laten breien. Doet u ook mee?

Foto’s: Zeeman.nl

mode

x

sabra 2010-10-08 12:07:17

Tja Agaath, bij gebrek aan 'dat wat niet genoemd mag worden', blijft er voor brave echte vrouwelijke vrouwen weinig anders over dan breien. Het begint met mutsen (want hip), hierna komen de directoires en de camisooltjes weer aan de beurt, gevolgd door de sous-bras. Maar aangezien je die laatste niet kunt breien, zal hier wel een cursusje festonsteek aan gehangen worden. En verder mazen hè, vooral mazen, voor de knollen in vader's sokken. Iemand nog een half afgewerkte merklap liggen? Echt iets voor 's avonds onder de schemerlamp, met een hoorspel op de radio (Ina...kindje...). Brrrrr.

auk 2010-10-06 20:12:58

Ik heb net de "leer breien" filmpjes bekeken op Internet. Zo stom heb ik nog nooit iemand zien demonstreren. Je zou door deze manier van demonstreren compleet de draad kwijtraken.
Je moet de rechterbreinaald altijd ONDER je rechterarm hebben anders heb je geen houvast en kan je je rechterhand niet los van het breiwerk maken om te sturen. De linkernaald mag wel hangen. Je kunt het steken maken wel laten zien, maar de techniek van het manouvreren met je handen is toch wel iets anders. Stelletje Mutsen :D:D

agaath1 2010-10-06 18:13:25

Mijn hemel, waar is men bij Libelle mee bezig?
Kan het nog truttiger? :nee:
Nou ja, het wordt gesponsord door Zeeman! :D Dat is dan weer een voordeel. :lol:

LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL

Reageer:

Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.

x
x
x