Koken voor vrouwen, kookboek voor hem

Dit boek gaat veel verder dan een lekker eitje bakken. De mannen mogen beginnen met koken. Voor de vrouwen! En het boek Koken voor vrouwen helpt ze een handje op weg.

Hij kookt
Hoe buigt hij zijn gastronomische oerdriften om tot hoffelijkheid? Hoe krijgt hij de vegetarische vrouw weer aan het vlees? En mag hij wel praatjes hebben over wijn? Moet het boers of juist verfijnd? Waarom is Jamie Oliver passé?

Van lichte salades tot moddervette botersauzen en van pomme-parisienneboren tot gietijzeren vleesmolens: Koken voor vrouwen biedt alles wat nodig is voor mannen om vrouwen op culinaire wijze te imponeren.

Schrijvers
Diede H. de Jong (Nijverdal, 1982) is souschef in een restaurant in de Amsterdamse Pijp. In 2008 won hij het Amsterdams Studenten Cabaretfestival.

Jonathan van het Reve (Amsterdam, 1983) was vier jaar lang afwasser en hulpkok van Diede. In 2007 schreef hij de novelle De boot en het meisje en momenteel heeft hij wekelijkse columns in Het Parool en Vrij Nederland.

recepten

x

internetredactie 2011-01-02 08:01:11

Plaats hier uw reactie voor Koken voor vrouwen, kookboek voor hem

LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL

Reageer:

Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.

x
x
x