Libelle zoekt jou: multiculturele samenleving

De multiculturele samenleving

Surinamers, Antillianen, Indonesiërs, Duitsers, Chinezen, Marokkanen. Ruim twintig procent van de Nederlanders komt uit een andere cultuur. Soms zorgt dat voor spanningen, soms voor verrijkingen. Hoe denk jij over onze multiculturele samenleving? En de integratie van allochtonen?

Mail naar redacteur Marloes Keizer o.v.v multiculturele samenleving.

x

niejel 2011-10-31 12:58:19

Gelukt!
Ik ben zelf erg pro multicultureel. Mijn kinderen gaan naar een multiculturele school, we wonen in een dito wijk en ik heb dus regelmatig allerlei culturen over de vloer. Ik zie heel veel voordelen aan multicultureel en een paar nadelen. Wie praat er mee?

niejel 2011-10-31 12:55:28

Multiculturele samenleving, leuk onderwerp om over te praten. Jammer dat het zo ver verstopt zit in de site. Met enige moeite gevonden, ik hoop dat ik door te reageren deze discussie zichtbaar krijg, zodat we er met z'n allen over kunnen praten.

internetredactie 2011-02-25 14:08:03

Plaats hier uw reactie voor Libelle zoekt jou: multiculturele samenleving

LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL

Reageer:

Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.

x
x
x