Desiree:Voorjaarsschoonmaak.
Eindelijk is het zover. We kunnen weer buiten zitten! Hier heb ik echt de hele winter naar uit gekeken. Terwijl een ander zit te zwijmelen bij het wisselen van de seizoenen, kan ik in de herfst al bijna niet wachten totdat het lente wordt.
Ik heb dit mijn hele leven al gehad. Ik knap gewoon echt op zodra de eerste zonnestralen komen. Dit begint al bij het opstaan. In de winter is het nogal eens schrikken als ik naar mezelf in de spiegel kijk. Alle kleur is er af en een bleek wallenhoofd straalt me tegemoet. Maar als het lente wordt en de eerste zonnestralen hebben hun werk gedaan dan is het uitzicht op de vroege ochtend al iets charmanter en dat helpt weer bij een goed begin van de dag.
Maar bij mij gaat de positieve invloed van de lente verder. Om de een of andere reden word ik helderder, vrolijker en veel actiever. Vroeger had ik op school zelfs betere cijfers in het voorjaar en zomer dan in de herfst en de winter.
Toch heeft het voorjaar ook zijn nadelen. Daglicht kan namelijk soms meedogenloos zijn. Vooral op het strand als je in je bikini loopt. Elke put in je dij is zichtbaar voor de hele wereld. Daarom heb ik het sportschoolregime ook weer iets opgevoerd. Daarnaast viel het mij net in het zonnetje op dat ik mijn benen niet zo netjes had geschoren en dat valt in de winter toch wat minder op. Kortom hoog tijd om aan de grote voorjaarsopknapbeurt te beginnen.
De scrub, pincetten, vijlen en crèmes liggen al klaar, zodat mijn hele lijf uit die irritante winterslaap kan ontwaken.
Lees ook


DesireeVerkerk 2011-03-26 14:06:18
willy1944 2011-03-25 22:47:03
astridkrijgsman 2011-03-25 10:30:22
Leuk geschreven!
LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL
Reageer:
Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.