een beetje vlinders?-FEMM

ok,dit is raar,en het gebeurt me gewoon! Ineens was het er. Cupido heeft mij met 1 van zijn pijltjes geraakt! En wat ook nog leuk is,cupido had het goed gedaan! Ik weet niet wat me overkomt. Is het te mooi om waar te zijn? Ik heb vlinders in mijn buik,voel me happy.Alle zorgen verdwijjnen naar de achtergrond. Ok ik moet natuurlijk wel met beide benen op de grond blijven,maar het voelt zo fijn. En o ja,het is nog zo pril,we zijn nog aan het ontdekken,aan het spelen.Beetje smsen. Lieve woordjes. Dat ik dit kan voelen,het verbaasd mij gewoon. En ja ik vind het doodeng,echt waar. Maar ja je hebt het gevoel dat je de hele wereld weer aan kan ,heb het gevoel dat ik weer leef!. De aandacht is fijn,die arm om je heen. Ik wil hier van genieten,van dit moment,het kan nog alle kanten uit. Vorig jaar had ik nog de rotste kerst van mijn leven,en wie weet wat me nu gebeurt deze kerst. Ik zing weer,ben vrolijk.En ja ik ben een open boek.Als ik me rot voel dan zie je het,maar als ik me goed voel zie je dat ook. De reacties van andere mensen,wat zie je er goed uit,het gaat vast goed met je,zeggen ze. Dat doet me goed,want ja zo heb ik me lang niet gevoeld.
Mijn kinderen zijn gelukkig ook blij voor me,want mams is weer vrolijker. Ze vinden het ook wel raar,wat ik me ook kan voorstellen.Een moeder die verliefd is,is best gek. Mijn dochters puberen ook,die hebben ook met liefdes en met liefdesverdriet te maken.En ik? Ik voel me soms ook net een puber met die vlinders in mijn buik.
De liefde kan je maken en ze kan je breken,dat weet ik inmiddels,daar kwam ik op een keiharde manier achter.. Mijn dochter zegt tegen me,mam doe voorzichtig,anders word je weer gekwetst.Wat ik begrijp,maar ik wil nu even van dit moment genieten,dat ik dit mag voelen.,ook al is het allemaal nog heel kwetsbaar.Dat mag toch?
Lees ook


EstherA 2011-12-18 22:04:00
internetredactie 2011-12-15 13:16:31
LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL
Reageer:
Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.