Tickets voor de Olympics 2012

Ga jij naar Londen deze zomer? Een kijkje nemen bij de Olympische Spelen is dan natuurlijk een must. De kans om de beste sporters van de wereld bij elkaar te zien, krijg je namelijk niet vaak. Of je nou graag Femke Heemskerk of de Nederlandse Hockeyers aan de bak wilt zien, er is een breed scala aan sport te vinden. Ben je niet zo’n sportief type? Rondom de Spelen is er nog veel meer leuks te doen. Lees verder hoe je last-minute nog tickets kunt scoren voor wedstrijden of andere leuke events.
Wedstrijdtickets
Hoewel het nog maar een paar dagen duurt tot de Olympische Spelen beginnen, zijn er nog een aantal tickets beschikbaar. Ben jij een echte die-hard en ga je voor de meest spannende wedstrijden? Kaarten voor de finales met de medaille-uitreiking kosten rond de zestig euro. Als je er vooral een kijkje wilt nemen om de sfeer te proeven, dan kan het een stuk voordeliger. De goedkoopste tickets zijn namelijk al verkrijgbaar vanaf twintig euro. Kijk hier voor de beschikbaarheid van de kaarten.
Ga jij speciaal voor atletiek of wil je alleen de Holland acht in actie zien? Hier vind je een overzicht van alle sporten, met bijbehorende data en prijzen.
Holland Heineken House
Ook voor diegene met een beperkt budget zijn de Spelen een groot feest. Terwijl manlief de Nederlandse teams in real life aanmoedigt, kun jij mooi de stad in of een bezoekje brengen aan het Holland Heineken House. Hier kun je gezellig met alle Nederlandse sportfans onze teams aanmoedigen en genieten van leuke deuntjes van onder andere VanVelzen, Gers Pardoel en Glennis Grace. Daarnaast komen de Nederlandse medaillewinnaars even langs, zodat wij ze nog eens extra in het zonnetje kunnen zetten. Je vindt het Holland Heineken House in Alexandra Palace in Noord-Londen.
Bron: Holland Heineken House, London2012
Lees ook




internetredactie 2012-07-20 15:32:52
LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL
Reageer:
Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.