Tijdloos mét bijzondere accessoires

De stijl van… Erika
De één houdt van een klassieke inrichting, de ander wil juist veel kleur. IKEA heeft voor ieder wat wils. Ook voor Erika, die met haar man en de kinderen Leoni, Laurens en Sander in een eengezinswoning aan het water woont. Erika koos voor de bank TIDAFORS met de daarbij passende stijl.
De stad uit
“We hebben altijd in de stad gewoond, maar toen ons tweede kind kwam, groeiden we er letterlijk en figuurlijk uit. Ik wilde meer woon- en leefruimte. Toen vonden we dit huis aan het water. Onze dochter is hier geboren, onze zoons zijn hier zowat herboren, in deze omgeving waar om elke hoek een avontuur schuilt.”
Bijzondere accessoires
“Onze inrichting is vooral praktisch en het meubilair tijdloos. Daar kies ik bewust voor, want ik wil dat onze kinderen zolang ze opgroeien kunnen doen en laten wat ze willen. Ik zit er niet mee als ze de hele boel op zijn kop zetten, of hun treinrails of Lego door de hele kamer bouwen. Dus hebben we geen dure designspullen. Ik heb wel bijzondere accessoires, zoals mijn vintage koffiekopjes. En laatst kocht ik nog een vaas van Hella Jongerius bij IKEA. Waar ik hoe dan ook best vaak kom als ik weer eens een ander kleuraccent wil. De kinderen zijn dol op Småland, het speelparadijs, en ik kan rustig shoppen voor nieuwe kussenhoesjes, kaarsen of een plaid. En voor opbergboxen en manden natuurlijk, om al die bergen speelgoed in te bewaren. Voor alles hebben we een vaste plek, want er moet natuurlijk ook opgeruimd worden.”
Fijn thuiskomen
“Ik werk vier dagen in de week, wat het weekend extra waardevol maakt. Dan geniet ik van de rust en ruimte die ons huis heeft, het leven buiten. Heerlijk. Zelfs na een vakantie vind ik het altijd weer fijn om thuis te komen.”
IKEA heeft artikelen voor elke stijl. Kijk voor meer info op www.ikea.nl






internetredactie 2012-08-24 07:24:27
LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL
Reageer:
Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.