Doe Tip – Carré

Gezien in Libelle 38

Het jarige Koninklijk Theater Carré biedt Libelle-lezeressen een exclusief arrangement rond de voorstelling Madame Carré.

Theatermaker Hermi Hartjes neemt je mee vanuit de grootste kleedkamer van Carré in een intieme voorstelling over het leven van Amalia Salamonsky en haar echtgenoot Oscar Carré.

Aansluitend volgt een rondleiding door het prachtige gebouw. Wandel langs de ingenieuze decors en schitterende kostuums van de lopende voorstelling, door de stallen voor paarden en olifanten, en sta op het podium van het mooiste theater van Nederland.

Prijs
€ 28,- p.p.

Inbegrepen

Ontvangst met koffie en iets lekkers, voorstelling Madame Carré, rondleiding in Koninklijk Theater Carré en een goedgevulde goodiebag na afloop.

Exclusief
€ 1,- restauratiefonds Carré.

28 september 2012 – 3 februari 2013, elke vrijdag en zaterdag om 11.00 uur.

Kaarten reserveren
Carrélijn 0900-252 52 55 (€ 1,30/gesprek) of via www.carre.nl, o.v.v. code ‘LIBELLE’ (hoofdlettergevoelig).

Kijk hier voor meer uitjes

  • x

    internetredactie 2012-09-13 09:35:07

    Plaats hier uw reactie voor Doe Tip - Carré

    LEES MEER REACTIES OP DIT ARTIKEL

    Reageer:

    Om te reageren dient u ingelogd te zijn. Klik hier om in te loggen.

    x
    x
    x