Logo: Elke dag nieuwe inspiratie op Libelle.nl
  • Home
  • Spelletjes
  • Culinair
  • Forum
  • Testpanel
  • Slim met geld
  • Blad
  • Abonneren
  • Libelle Academy
  • Mijn Libelle
    • Profiel wijzigen
    • Mijn vrienden
    • Leden vinden
    • Mijn laatste
    • Fotobeheer
Home > Culinair > Detox met fruit

Detox met fruit

Ben jij al klaar voor een detox-kuur? Detox is namelijk helemaal hip en kan op verschillende manieren gedaan worden. Wat dacht je van de fruitvariant? Geschreven: 25.04.2012 door ChantalBakker

Je lichaam ontgiften
Soms is het verstandig om je lichaam van binnenuit te reinigen. We wassen de buitenkant, dus waarom zouden we de binnenkant niet schoonmaken?

Detoxen met fruit en groente
Een detox-dieet houdt vaak in dat je geen vast voedsel eet en alleen sappen op basis van water, fruit en ahornsiroop binnenkrijgt. Natuurlijk kun je ook op een minder extreme manier detoxen! Ga veel bewegen, eet rauwe groenten en fruit en drink veel water en kruidenthee. Belangrijk is wel dat je vlees en andere dierlijke producten vermijdt. Je kunt er eventueel voor kiezen om supplementen als appelazijnzuur, knoflook en vitamine C te slikken.

Onbespoten fruit
Het is belangrijk dat je tijdens de detox-kuur alleen onbespoten groente en fruit eet. Kies voor de biologische variant. Eet ’s ochtends als ontbijt alleen fruit. Vooral citrusvruchten als citroen, limoen, mandarijn, grapefruit, en sinaasappel of een zure appel zijn goede vruchten om je lichaam mee te ontgiften. Eet daarna vooral groenten, rauwkost of groentesappen.

Variatie
Het is belangrijk dat je genoeg variatie in je dieet brengt, dan is het gemakkelijker vol te houden. Probeer ook kleine hoeveelheden te eten, verspreid over de hele dag. Verder luidt de boodschap bij een detox-dieet: drink water! Het resultaat van je detox-dieet? Je voelt je fitter, hebt meer energie, verliest gewicht en verbetert je spijsverteringssysteem!

Bericht navigatie

Vorig artikel
Echte seizoensgroente!
Volgend artikel
Tompoesrecept: oranje boven!
Voeg toe aan mijn favorieten Afdrukken

Gerelateerd nieuws

Er is geen toestemming gegeven voor interesses.

Reactie achterlaten Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen of plaats een reactie via Facebook:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> 

Reageer via facebook

Zoeken

Wachtwoord vergeten?
Registreren
Gratis online spelletjes>>
shadow
  • “Ik wil ook mijn kleinkind financiële zekerheid geven”
  • GUHL shampoo getest: “Mijn haar straalt!”
  • Een uitvaart regelen, hoe gaat dat?
  • Win thermostatische badmengkraan van GROHE t.w.v. € 396
  • Wat als mijn oma overlijdt…
shadow

Libelle's Bespaartip

In een paar minuten tot €500 besparen op je energierekening? Vul jouw gegevens in en zie wat jij kunt besparen!

Personen

shadow
Elke week kans
op de mooiste prijzen!>>
shadow

NIEUWSBRIEF

shadow

LIKE ONS OP FACEBOOK

shadow

Veel gelezen deze week

Gratis online spelletjes

  • Bubbels
  • Beheer je boerderij
  • Spider Solitair

Lekker lezen

  • Culinair
  • Recepten
  • Beauty

En verder

  • Forum
  • Abonneren
  • Libelle Academy
  • Adverteren
  • Colofon
  • Contact
  • Copyright
  • Privacy- & cookiebeleid
  • Disclaimer
  • Voorwaarden
© 2013 Sanoma Media Netherlands BV
http://www.libelle.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep