Logo: Elke dag nieuwe inspiratie op Libelle.nl
  • Home
  • Spelletjes
  • Culinair
  • Forum
  • Testpanel
  • Slim met geld
  • Blad
  • Abonneren
  • Libelle Academy
  • Mijn Libelle
    • Profiel wijzigen
    • Mijn vrienden
    • Leden vinden
    • Mijn laatste
    • Fotobeheer
Home > beauty > Nooit meer een leesbril met multifocal lenzen!
Leesbril weg!

Nooit meer een leesbril met multifocal lenzen!

Yolanda uit Voorburg was één van de blij verraste lezeressen die een pakket multifocal contactlenzen won op Libelle.nl. Wordt het lezen van kleine lettertjes ook voor jou steeds moeilijker maar zie je op tegen het dragen van een leesbril? Lees snel de ervaringen van Yolanda met AIR OPTIX® AQUA MULTIFOCAL contactlenzen. Geschreven: 22.05.2012 door admin

“Toen ik bericht kreeg van de redactie kon ik niet geloven dat ik gewonnen had. Wat een geluk! Mijn oude bril was nodig toe aan vervanging dus deze prijs kwam op het perfecte moment. Het was voor mij de eerste keer dat ik lenzen probeerde en het is me erg goed bevallen.

Bij de opticien kreeg ik een goede instructie waarin werd uitgelegd hoe je de lenzen plaatst en schoonmaakt. Het duurde niet lang voordat ik helemaal gewend was. Ik wil nooit meer terug naar die onhandige leesbril! Deze heb ik nu ook niet langer nodig, wat vooral tijdens vakantie en zonnige dagen heerlijk is.

Mijn vriendinnen vragen nog steeds voor de grap of ik mijn leesbril niet nodig heb als ik de kaart lees op een terrasje. Maar die tijd is mooi voorbij! Nooit meer grabbelen naar mijn leesbril als ik iets wil lezen op een verpakking in de supermarkt. En nooit meer een zonnebril op en af als ik in de zon een tijdschrift wil lezen. Ook tijdens het opmaken zijn de lenzen een uitkomst. Ik zie nu tenminste of ik mijn mascara goed aanbreng!

Ik doe de lenzen ’s ochtends in en heb er de hele dag geen omkijken naar. Het is erg handig om de hele dag scherp en helder te zien op alle afstanden. Ik kan deze lenzen aan iedereen aanbevelen!”

 

Bericht navigatie

Vorig artikel
5 gekke feiten over je favoriete beautymerk
Volgend artikel
Omgekeerde driehoek – Styletoyou
Voeg toe aan mijn favorieten Afdrukken

Gerelateerd nieuws

Er is geen toestemming gegeven voor interesses.

Reactie achterlaten Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen of plaats een reactie via Facebook:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> 

Reageer via facebook

Zoeken

Wachtwoord vergeten?
Registreren
Gratis online spelletjes>>
shadow
  • “Ik wil ook mijn kleinkind financiële zekerheid geven”
  • GUHL shampoo getest: “Mijn haar straalt!”
  • Een uitvaart regelen, hoe gaat dat?
  • Win thermostatische badmengkraan van GROHE t.w.v. € 396
  • Wat als mijn oma overlijdt…
shadow

Libelle's Bespaartip

In een paar minuten tot €500 besparen op je energierekening? Vul jouw gegevens in en zie wat jij kunt besparen!

Personen

shadow
Elke week kans
op de mooiste prijzen!>>
shadow

NIEUWSBRIEF

shadow

LIKE ONS OP FACEBOOK

shadow

Veel gelezen deze week

Gratis online spelletjes

  • Bubbels
  • Beheer je boerderij
  • Spider Solitair

Lekker lezen

  • Culinair
  • Recepten
  • Beauty

En verder

  • Forum
  • Abonneren
  • Libelle Academy
  • Adverteren
  • Colofon
  • Contact
  • Copyright
  • Privacy- & cookiebeleid
  • Disclaimer
  • Voorwaarden
© 2013 Sanoma Media Netherlands BV
http://www.libelle.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep