Logo: Elke dag nieuwe inspiratie op Libelle.nl
  • Home
  • Spelletjes
  • Culinair
  • Forum
  • Testpanel
  • Slim met geld
  • Blad
  • Abonneren
  • Libelle Academy
  • Mijn Libelle
    • Profiel wijzigen
    • Mijn vrienden
    • Leden vinden
    • Mijn laatste
    • Fotobeheer
Home > beauty > Style2You – De winterjas

Style2You – De winterjas

We denken er nog niet heel veel aan maar voor een mooi exemplaar moet je toch snel zijn: de winterjas! Er zijn weer veel prachtige modellen: lang, kort, wijd en gewatteerd. Welk model past nu eigenlijk het beste bij jou? We geven deze week uitleg over de schouders, borsten en buik. (en vergeet de love handles niet!) Volgende week behandelen we de taille, benen en de billen. Geschreven: 12.09.2012 door admin

Bredere schouders
Schouders lijken nog breder door grote en wijde kragen. Hetzelfde effect heb je als een jas epauletten en andere schouderdetails heeft. Er is echter een uitzondering, dat is wanneer de jas onderin uitloopt en zo tegenwicht geeft aan je wat bredere schouderpartij. Een A-lijn model is helemaal perfect!

Smallere schouders
Het is belangrijk dat een schoudernaad exact op je schouder valt. Kraagloze jassen en modellen met een hele smalle of een recht opstaande trechter kraag kan je beter niet dragen. Jouw schouders hebben iets meer body nodig, met name als de jas een A-lijn heeft.

 

  

  

  

  

  

 

Mango 109,95
Brooker 99,95
Frans Molenaar at C&A 99,00
Mads Norgaard 379,00

Grotere borsten
Wat jij echt niet moet doen is een jas met een pofmouw dragen, door de bolling wordt de ronding van je borsten versterkt. Borstzakken en grote revers zijn ook niet slim. Dubbele knopenrijen helaas ook niet want het maakt je borstpartij al snel tot één massief geheel. Wat jou wel mooi staat zijn jassen met een duidelijke belijning, V-hals, duidelijke schouderstructuur of een (niet te hoge) tailleriem.

Kleinere borsten
Eigenlijk is het gewoon heel simpel, vermijd gewoon alles wat vierkant is. Je moet hierbij denken aan korte en stugge modellen. Een vrouwelijk model als de empire of trenchcoat kan je veel beter dragen. Extra details, zoals borstzakken bij je schouders, mogen ook.

Dikkere buik en lovehandles
Ga voor een langer model zodat een dikkere buik en love handles niet worden gezien. Met name het empire model is erg geschikt. Hij sluit net onder je borsten en dit is het smalste gedeelte van je bovenlichaam en perfect om optisch een taille mee te creëren. Hij waaiert daarna uit dus buikje en love handles zijn niet te zien! Wat je beter niet kunt dragen is een jas met tailleriem. De riem maakt de omvang van je buik (en lovehandles) meetbaar en dat is nu net wat je niet wilt. Maar als je hem echter weer open laat hangen (of vastbindt op je rug) mag het weer wel. Als je een wat langere jas hebt met duidelijke taillelijn is het goed om hem wat open te laten hangen. De verticale lijn heeft een verlengend én afslankend effect. Super dus!

 

 

 

 

 

 

 

Miss Etam 89,95
Mango 99,95
Mango 49,95
Patrizia Pepe 419,95

 

Bericht navigatie

Vorig artikel
Budget beautytips
Volgend artikel
Waarom wordt onze zorg te duur?
Voeg toe aan mijn favorieten Afdrukken

Gerelateerd nieuws

Er is geen toestemming gegeven voor interesses.

Reactie achterlaten Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen of plaats een reactie via Facebook:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> 

Reageer via facebook

Zoeken

Wachtwoord vergeten?
Registreren
Gratis online spelletjes>>
shadow
  • “Ik wil ook mijn kleinkind financiële zekerheid geven”
  • Win thermostatische badmengkraan van GROHE t.w.v. € 396
  • Sparen voor de toekomst en kleinkids
  • LibelleMonuta1
    Online houvast in moeilijke tijden
  • Wat als mijn oma overlijdt…
shadow

Libelle's Bespaartip

In een paar minuten tot €500 besparen op je energierekening? Vul jouw gegevens in en zie wat jij kunt besparen!

Personen

shadow
Elke week kans
op de mooiste prijzen!>>
shadow

NIEUWSBRIEF

shadow

LIKE ONS OP FACEBOOK

shadow

Veel gelezen deze week

Gratis online spelletjes

  • Bubbels
  • Beheer je boerderij
  • Spider Solitair

Lekker lezen

  • Culinair
  • Recepten
  • Beauty

En verder

  • Forum
  • Abonneren
  • Libelle Academy
  • Adverteren
  • Colofon
  • Contact
  • Copyright
  • Privacy- & cookiebeleid
  • Disclaimer
  • Voorwaarden
© 2013 Sanoma Media Netherlands BV
http://www.libelle.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep