Logo: Elke dag nieuwe inspiratie op Libelle.nl
  • Home
  • Spelletjes
  • Culinair
  • Forum
  • Testpanel
  • Slim met geld
  • Blad
  • Abonneren
  • Libelle Academy
  • Mijn Libelle
    • Profiel wijzigen
    • Mijn vrienden
    • Leden vinden
    • Mijn laatste
    • Fotobeheer
Home > nieuwsberichten > Van den Heuvel ontkent tip aan Soerel

Van den Heuvel ontkent tip aan Soerel

AMSTERDAM - Een tip van Telegraaf-verslaggever John van den Heuvel is de reden dat Dino Soerel in 2006 op de vlucht sloeg voor de politie.

Dat stellen zijn advocaten in een maandag naar buiten gebrachte verklaring. Soerel staat in het liquidatieproces Passage terecht voor twee moorden en wordt verdacht van betrokkenheid bij andere zaken.

Volgens Soerels raadslieden blijft de misdaadjournalist ten onrechte herhalen dat Soerel op de vlucht sloeg na een tip van een corrupte medewerker bij de Amsterdamse politie.

De moordverdachte ontkent dat en laat via zijn advocaten weten dat Van den Heuvel ‘de waarheid ernstig geweld aan doet’.

De advocaten stellen dat het Van den Heuvel zelf was die in gang zette dat Soerel onderdook. Hij zou via Bram Moszkowicz, die Soerel destijds verdedigde, in 2006 hebben laten weten dat Soerel zou worden opgepakt en dat hij hem daarover wilde interviewen.

Van den Heuvel

Van den Heuvel laat in een reactie weten dat hij Soerel absoluut niet heeft getipt over een op handen zijnde arrestatie.

“Ik had daar geen informatie over dus ik kon dat nooit hebben doorgegeven”, zegt de journalist. “Ik wilde hem wel spreken over verdenkingen, maar van een arrestatie wist ik niks. Die conclusie zal hij zelf, of zijn advocaat, hebben getrokken.”

Aanval

Volgens Van den Heuvel laten de advocaten van Soerel, Bénédicte Ficq, Leon van Kleef en Nico Meijering zich voor het karretje van hun cliënt binden door de aanval op hem te openen. “Ze zijn daar al wat langer de weg kwijt. Zo zie ik het. Hier laat ik het maar bij.”

Soerel, een van de meest gezochte verdachten van Nederland, werd op 27 augustus in het centrum van Amsterdam opgepakt bij een spectaculaire inval.

Hij staat terecht voor de moorden op Houtman in 2005 en Thomas van der Bijl in 2006. Het OM houdt hem ook verantwoordelijk voor de moord op Nedim Imaç, oud-voorzitter van Türkiyemspor en betrokkenheid bij een moordpoging op August Adjoeba.

© Novum

Bericht navigatie

Vorig artikel
‘Nederlander ontvoerd in Afganistan’
Volgend artikel
Stenengooier A12 verdacht van poging moord
Voeg toe aan mijn favorieten Afdrukken

Gerelateerd nieuws

Er is geen toestemming gegeven voor interesses.

Reactie achterlaten Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> 

Reageer via facebook

Zoeken

Wachtwoord vergeten?
Registreren
Gratis online spelletjes>>
shadow

NIEUWSBRIEF

shadow
Elke week kans
op de mooiste prijzen!>>
shadow

LIKE ONS OP FACEBOOK

shadow
  • Nieuwe topics
  • Top 10 topics
  • Miljoenen mensen verdwenen op aarde.
  • Saksische Schweiz
  • Haakpatroon kindertrui
  • Vrouwen viagra
  • Broekplassen overdag
  • Modereportages
  • Libelle brief 22 - Niet zaligmakend
  • Ben jij pedofiel? Doe de test!
  • Win Gooische vrouwen op DVD!
  • Win my first Buddha
  • Gezocht
  • Aangeboden
  • Vriendinnen
  • Wat lees je nu en hoe vind je het boek?
  • Borstkanker, er open mee omgaan
  • Dames met een eigen bedrijf
  • Plaatjestopic van Dwiggy en Moppie (2)
  • Migraine
  • Reumatische aandoeningen (2)
  • Anne-Wil
shadow

Veel gelezen deze week

Gratis online spelletjes

  • Bubbels
  • Beheer je boerderij
  • Spider Solitair

Lekker lezen

  • Culinair
  • Recepten
  • Beauty

En verder

  • Forum
  • Abonneren
  • Libelle Academy
  • Adverteren
  • Colofon
  • Contact
  • Copyright
  • Privacy- & cookiebeleid
  • Disclaimer
© 2013 Sanoma Media Netherlands BV
http://www.libelle.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep