Abonneecadeau editie 2: Nagelverzorgingspakket van Herôme
Omdat we zo blij zijn met onze lezeressen verloten we elke week mooie prijzen onder onze trouwe abonnees. Deze week is dat – tromgeroffel – 5x een nagelverzorgingspakket van Herôme t.w.v. € 69,30.
De 5 gelukkige winnaars van dit abonneecadeau zijn:
- J. uit Leiderdorp
- A. uit Castricum
- W. uit Zoetermeer
- C. uit Groningen
- Renate uit Loenen
Ben jij een van de gelukkigen? Dan krijg je je cadeau ergens in de komende weken thuis gestuurd. Correspondentie over de identiteit van de winnaars is in verband met de privacywetgeving helaas niet mogelijk. Voor meer abonneecadeaus klik je hier.
Amazing Nail Set
Mooie handen zijn verzorgde handen! Met de Amazing Nail Set ben jij klaar voor een stralende lente. De fijne producten geven jouw nagels een verzorgde look. Van een wonderpen tot onslijtbare glasvijl: de Amazing Nail Set heeft het allemaal. Met deze unieke set creëer jij eenvoudig de mooiste manicure. En alle producten zijn dierproefvrij.
Over Herôme
Al sinds 1982 is Herôme Cosmetics dé expert op het gebied van hand- en nagelverzorging. Of je nu splijtende nagels, beschadigde nagelriemen of droge handen hebt: Herôme biedt voor ieder hand- en nagelprobleem de perfecte oplossing.
Wil je meer informatie over Herôme? Bekijk dan de website.