Angela Schijf is moeder van het jaar
Angela Schijf is uitgeroepen tot moeder van het jaar. De actrice en moeder van 3 dochters nam de prijs in ontvangst tijdens de Mama of the Year Awards.
"Ik ben er blij mee maar ik vind het geen verdienste", zegt Angela tegen RTL Boulevard. Op de vraag wat voor soort moeder Angela is zegt ze lachend: "Ik denk streng doch rechtvaardig. Je moet het eigenlijk aan mijn kinderen en mijn man vragen. Maar ik ben een moeder die vanuit haar hart handelt en dan doe je het met veel liefde."
Kindje
Angela heeft 3 dochters. "Ik ben blij met 3 meisjes, ik zou niets anders willen." Of ze nog een 4e kindje zou willen? "Een 4e op mijn 36e?", vraagt ze lachend. "Nee hoor, ik geniet van het feit dat ik een jonge moeder ben en ik heb ook niet de behoefte aan nog een zoon. Ik ben blij met dat afgebakende meisjesgeheel bij mij thuis."
Annechien Steenhuizen
De prijzen werden uitgereikt door het tijdschrift Fabulous Mama & Family. Vorig jaar werd nieuwslezeres Annechien Steenhuizen uitgeroepen tot moeder van het jaar. Angela heeft het bij RTL Boulevard ook nog even over haar zieke vader. "Hoe lang hij precies heeft weten we niet, maar het is natuurlijk altijd te kort. Als familie gaan we door een moeilijke periode. Het is wat het is en je kan niet anders dan er op een hele respectvolle manier mee omgaan."
Bekijk hieronder het fragment van RTL Boulevard.
Bron: Telegraaf. Beeld: ANP