Dít is de grote afwezige op de nieuwe castfoto van GTST
Libelle was vandaag aanwezig bij de seizoenspremière van GTST en ons viel gelijk iets op. Er mist een belangrijk persoon op de nieuwe castfoto. Wat zou dat betekenen?
In de GTST-zomercliffhanger was te zien hoe Nina Sanders (Marly van der Velden) opgesloten zat in de kofferbak van een auto die geplet dreigde te worden op een autokerkhof. De grote vraag is nu: wordt ze op tijd gevonden, of gaat ze dood?
Afwezig
Vanavond was Marly de grote afwezige bij de seizoenspremière in Hilversum. Dat kan natuurlijk toevallig zijn, maar ze staat ook niet op de nieuwe castfoto. En dat terwijl Rik, die tijdens de laatste aflevering ook gewond is geraakt, wél present was. Is Nina Sanders overleden?!
Afwachten
We zullen op het antwoord moeten wachten tot maandagavond 3 september om acht uur, waar op RTL 4 het 29e seizoen dan van start gaat.
De beste berichten van Libelle in je mailbox ontvangen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief.
Beeld: ANP