null Beeld

Dubbel babynieuws voor déze ‘Boer zoekt Vrouw’-koppels

Het babygeluk kan niet op, daar op het platteland: maar liefst twee koppels van 'Boer zoekt Vrouw' verwachten een kindje.

Tessa Heinhuis

Jan en Rianne, uit het seizoen van 2014/2015, verwachten hun tweede kindje. Ze kregen al een zoontje samen: Melle. Het jongetje werd in oktober 2017 geboren.

Dubbele pret

Aan Boer zoekt Vrouw verklappen de twee gelijk wat het wordt: "Het wordt een jongetje! Twee kereltjes." De twee kijken enorm uit naar de geboorte van hun zoontje. En de babykamer van Melle kan zo lekker intact blijven. "We gaan nu weer een andere kamer voor Melle maken, zodat hij al zijn speelgoed kwijt kan." Melle snapt er zelf nog niet zoveel van. "Hij heeft ook totaal geen interesse in de buik. Maar ja, hij is natuurlijk ook nog maar 13 maanden!"

Maar ook Fiona is zwanger: van haar derde kindje samen met Henk. Het stel deed al in 2012 mee aan het populaire boerenprogramma. "Ik moet nog vier maanden, het ziet er goed uit en ik voel me goed! We weten niet wat het wordt, dat wisten we bij onze vorige twee kinderen ook niet", aldus een blije Fiona. Hun zoontje Owen is al 3 jaar en hun dochter Jolene is nu 1,5.

De beste berichten van Libelle in je mailbox ontvangen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief.

Bron: KRO NCRV. Beeld: ANP

Op alle verhalen van Libelle rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@libelle.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden