null Beeld MMP
Beeld MMP

GTST-fans opgelet: win een meet & greet met Jette van der Meij

Op 5 april is de 6000e(!) aflevering van GTST te zien op televisie en dat belooft een bijzondere aflevering te worden. Ter ere van deze aflevering gaat Libelle in gesprek met actrice Jette van der Meij. En daar kun jij bij zijn!

Online redactie LibelleMMP

Al sinds de eerste aflevering van Goede tijden slechte tijden speelt Jette van der Meij de rol van Laura Selmhorst in de soap. Laura mag zich al bijna 30 jaar inwoner van Meerdijk noemen en heeft al het nodige meegemaakt in het soapdorp.

Meet & greet

Ben jij een trouwe Goede tijden, slechte tijden-kijker en leef je al jaren mee met Laura? Dan hebben we jouw hulp nodig! Lijkt het je leuk om Laura eens in het echt te ontmoeten? Stuur dan jouw vraag voor Jette in en maak kans op een meet & greet met deze GTST-actrice van het eerste uur. Deze meet & greet met 3 kijkers vindt plaats op woensdagmiddag 6 februari in Amsterdam. De winnaars ontvangen op maandag 4 februari bericht.

Vul hieronder je gegevens en je vraag in (in het veld opmerkingen) en maak kans op de meet & greet.

De beste berichten van Libelle in je mailbox ontvangen? Meld je nu aan voor de nieuwsbrief!

Op alle verhalen van Libelle rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@libelle.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden