null Beeld

Heeft prinses Beatrix een nieuwe liefde? Volgens de oosterburen wel

Heeft prinses Beatrix een nieuwe vlam? Het Duitse blad Die Aktuelle plaatste onze prinses pontificaal op de cover met de tekst 'Het is liefde!De realiteit ligt toch net even anders.

Susan Dalstra

De man om wie prinses Beatrix zo moet lachen is Herman Lubberding uit Twello. Hij kon zijn ogen niet geloven toen hij het blad zag. De gepensioneerde landmeter is al 56 jaar getrouwd met zijn Wil. "Ongelooflijk. Natuurlijk heb ik geen relatie met de prinses. Ik heb in mijn leven meer gekke dingen meegemaakt, maar zoiets geks nog nooit. Stomverbaasd was ik", vertelt hij aan het AD.

LEES OOK: PRINSES BEATRIX STEELT DE SHOW OP JUBILEUMAVOND PAUL VAN VLIET

Vervelend voor Beatrix

De familie Lubberding vindt het hilarisch. "Onze kinderen komen niet bij van het lachen", aldus Wil. Ze is niet verbolgen om het feit dat haar man van vreemdgaan wordt beschuldigd, maar vindt het wel heel vervelend voor Beatrix. "Ik vind het voor de prinses erger dan voor mijn man. Wij krijgen nog de ruimte om te reageren, zij kan dat niet. Je kunt bij een fotootje blijkbaar allemaal onzin verzinnen."

Ontmoeting

Hoewel het met die liefde tussen Herman en de voormalig vorstin dus wel meevalt, heeft hij niets dan lof voor de prinses en denkt hij met warme gevoelens terug aan hun ontmoeting. "We zijn nog steeds heel blij met die spontane foto. Beatrix is ontzettend hartelijk en geïnteresseerd. Ze stelt je echt op je gemak.''

De cover waar het om gaat:

null Beeld

Bron: AD. Beeld: ANP, Die Aktuelle

Op alle verhalen van Libelle rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@libelle.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden