Híer koop je het koninklijke, tropische behang uit Máxima’s werkkamer
Maandag trakteerde het koninklijk huis ons op een zeldzaam inkijkje in de werkkamers van onze koning en koningin. Wat opviel in het kantoor van koningin Máxima was onder meer het heerlijk tropische behang aan de muren.
Goed nieuws: we hebben achterhaald waar die leuke print vandaan komt.
Op de foto's die zijn vrijgegeven zien we koning Willem-Alexander en koningin Máxima telefoneren. Zo bellen ze onder meer met (zorg)instellingen, organisaties, bedrijven en personen over het coronavirus.
Naast het voeren van telefoongesprekken gaat het koningspaar waar mogelijk op werkbezoek. "Zo informeren zij zich over de gevolgen van de corona-uitbraak en spreken zij hun steun en waardering uit voor de inzet van zovelen in de bestrijding van de pandemie", schreef het koninklijk huis bij de beelden op Instagram.
Tropisch paradijs
Op de foto's van onze koningin valt vooral haar bril op en de vrolijke maxi-jurk die ze draagt. Maar ook het tropische paradijs waarin Máxima aan het (video)bellen is. Het zwart-witte behang met palmbomen blijkt het behang D-Dream van IKSEL te zijn. Naast palmbomen zie je - als je goed kijkt - ook papegaaien, lama's en aapjes tussen het struikgewas.
Je kunt het leuke printje onder meer bij deze woonwinkel uit Amsterdam kopen. In zowel kleur, maar ook in sepia en lichtgrijze tinten.
Dit waren de 10 mooiste avondjurken die koningin Maximá in 2019 droeg:
De beste berichten van Libelle in je mailbox ontvangen? Meld je nu aan voor de nieuwsbrief!
Bron: Instagram & Luxury by nature. Beeld: Brunopress