Hoogzwangere Ellen mag Bali eindelijk verlaten
Gisteren schreven we over de 28-jarige Ellen, die naar het Indonesische Bali was gevlogen om daar een bruiloft van haar broer bij te wonen. Toen ze terug wilde vliegen werd ze tegengehouden. Ze moest een gezondheidsverklaring van een lokale arts hebben. Vandaag is bekend geworden dat ze gelukkig naar huis mag.
De vrouw uit Tiel was al bang dat ze haar kindje in Indonesië op de wereld moest zetten. "Dat lijkt me vreselijk. Ik woon in Nederland en heb daar alles geregeld." Daar hoeft ze zich nu geen zorgen meer over te maken. Volgende week woensdag vliegt ze samen met haar man Gert-Jan terug naar Nederland.
Stress
Wel was het een hoop stress en werd er veel heen en weer gebeld om dit alles voor elkaar te krijgen. Ellen is bijna 34 weken zwanger. Ze had daarom een fit2flyverklaring gekregen, zodat ze in haar toestand heen én terug mocht vliegen.
Aanvullende verklaring
Maar toen ze zondagnacht op Bali op het vliegveld stond om terug te vliegen naar Amsterdam, kreeg Ellen ineens te horen dat ze een aanvullende medische verklaring nodig had. In tranen nam ze afscheid van haar familie.
Ontspannen dan maar
Gelukkig is het inmiddels allemaal opgelost en probeert de zwangere Ellen nu nog wat te ontspannen. Morgen nemen ze intrek in een hotel in de buurt van het vliegveld. Ellen en haar man logeren nu nog bij haar broer, die deze week op Bali trouwde, maar op vier uur rijden van de luchthaven woont.
LEES OOK:
- Vrouw houdt zwangerschap geheim voor nieuwsgierige moeder
- Hoogzwangere danscoach verovert internet met dansmoves
- Dit stel heeft wel een hele hilarische zwangerschapsfoto
BEKIJK OOK: Single man wordt vader van een drieling:
De leukste artikelen van Libelle Daily in je mailbox ontvangen? Meld je nu aan op Libelle.nl/nieuwsbrief.
Bron: RTL Nieuws. Beeld: Facebookpagina Ellen