Johan Derksen loopt hersenschudding op na ongeluk
Johan Derksen schuift iedere vrijdag getrouw aan tafel bij Voetbal Inside om daar zijn mening over de voetballerij en allerhande randbijzaken te spuien. Kijkers moeten hem deze vrijdag echter missen.
De voetbalanalist heeft namelijk een hersenschudding opgelopen. Derksen heeft thuis een ongeluk gehad, waardoor hij een hersenschudding en een pijnlijke onderarm opliep. Hij wilde 's nachts naar het toilet, maar stapte in plaats daarvan in het trapgat. Derksen viel naar beneden en was een tijdje buiten kennis. Hij liep daarbij meerdere botbreuken op. Op dit moment ligt hij nog in het ziekenhuis. Dat betekent dat Wilfred Genee en René van der Gijp het de volgende uitzending zonder hun trouwe tafelgast moeten doen.
Vervanging
Gelukkig is er wel waardige vervanging gevonden. Direct na de interland van de Oranje Leeuwinnen tegen Mexico schuift Jan Boskamp in plaats van Derksen aan. Het is volgens Genee voor het eerst in 15 jaar dat de analist niet te zien is in het programma.
Reactie dochter
Op Twitter reageert de dochter van Johan, Marieke Derksen, met een indrukwekkend bericht. Ze verloor haar moeder aan een soortgelijke valpartij, en staat dus even extra stil bij het feit dat haar vader er nog is.
— (@mariekederksen3) 3 april 2019
De beste berichten van Libelle in je mailbox ontvangen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief.
Bron: Show.nl. Beeld: ANP