null Beeld

KLM reageert hilarisch op passagier die haar koffer kwijt is

Bij de klantenservice van KLM zijn ze wel in voor een geintje. Zo blijkt maar weer uit deze reactie op het bericht van Manouck. Ze is momenteel in Zuid-Frankrijk maar zónder koffer.

Tessa Heinhuis

Ze besluit daarom op social media maar even een berichtje te sturen, om te vragen waar het ding blijft.

Alles voor de superster

Ze zit vooral met het feit dat Beyoncé ergens rondloopt in Nice en voor haar wil ze er wel graag leuk uitzien. Daar zijn de medewerkers van KLM het wel mee eens. Ze grappen daarom met de titels van de ene na de andere hit van de superster. En ook Manouck haakt daar weer heerlijk op in. Wat een lollig gesprek.

BEKIJK OOK DEZE VIDEO:

Vliegtuig vol basketballers gaan los op een zwoel nummer.

LEES OOK:

De leukste artikelen van Libelle Daily in je mailbox ontvangen? Meld je nu aan op Libelle.nl/nieuwsbrief.

Bron: De Beste Social Media. Beeld: iStock

Op alle verhalen van Libelle rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@libelle.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden