Koningin Máxima bezoekt Luxemburg in fonkelnieuwe outfit
Koning Willem-Alexander en Máxima zijn aangekomen in Luxemburg voor een driedaags staatsbezoek. De jurk van onze koningin is fonkelnieuw, maar... Welke kleur heeft 'ie eigenlijk?
'Max en Wim' worden vergezeld door minister Stef Blok van Buitenlandse Zaken en staatssecretaris Stientje van Veldhoven van Infrastructuur en Waterstaat. Er is al druk geposeerd.
— (@RickEversRoyal) 23 mei 2018
Kleurenblind
Volgens onze royaltyvlogger Josine draagt koningin Máxima een zijden japon met bloemdecoratie, vermoedelijk van modehuis Natan. Maar er is een belangrijke vraag die zich opdringt, want is deze jurk nou geel, of groen? Of toch goud?
— (@HansAckerNY) 23 mei 2018
Wist je trouwens dat koningin Máxima een geweldige collectie (vermaakte) hoeden heeft? Royaltyvlogger Josine vertelt je er alles over.
Bron: modekoninginmaxima.nl. Beeld: ANP