Saskia Noort komt niet met boek over jaar geen seks
Het leek er vandaag even op dat er een nieuw boek aan zat te komen over het seksleven van schrijfster Saskia Noort (51). In het boek zou ze haar ervaringen delen over hoe het zou zijn om een jaar lang geen seks te hebben. Maar..er komt helemaal geen boek, liet Saskia vandaag op Twitter weten.
''Doe nou allemaal rustig, ironie lijkt niet meer te bestaan. Het is een parodie'', schrijft ze op Twitter.
In haar column in LINDA. schreef Saskia dat ze een boek zou gaan schrijven over een jaar zonder seks. "Ik ga een taboedoorbrekend boek schijven. Een boek dat er nog niet is, en dat er nu eindelijk gaat komen. Iemand moet het doen ik offer me hiervoor op”, schrijft ze grappend.
— (@saskianoort) 1 augustus 2018
Wist je dat je Libelle.nl ook gewoon kunt blijven volgen vanaf je vakantieadres? Als je binnen de EU op vakantie gaat, valt dataroaming (meestal) onder je bundel. Zo hoef je ons niet te missen vanaf de camping of je strandbedje!
Bron: rtlboulevard.nl / Twitter. Beeld: ANP.