null Beeld

Storm in Engeland maakt van waterval een fontein

In Engeland is het zúlk herfstweer en het waait er daarom loeihard. Niet zo fijn als je op de fiets moet, maar het zorgt in de natuur wél voor spectaculaire beelden.

Tessa Heinhuis

Want zo zie je dat zelfs een waterval eruit komt te zien als een fontein.

Ongelooflijk

Normaal klettert het water van de Kinder waterval zo'n 30 meter naar beneden. Maar bij hele harde windstoten wordt er soms hier en daar wat water gewoon omhoog geblazen. Door de huidige storm, Desmond, is het nu zelfs helemaal geen waterval meer, maar wordt ál het water de lucht in geblazen. Je weet niet wat je ziet.

Bekijk hier de beelden die al meer dan 1000 keer zijn gedeeld:

Op alle verhalen van Libelle rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@libelle.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden