TVOH-winnaar Dani deelt verdrietig nieuws over kandidaat Hanin
Hoewel ze eerder al naar huis was gestuurd, stond Hanin Al Kadamani (18) vrijdagavond alsnog in de finale. Ze mocht namelijk een gastoptreden geven samen met winnaar Dani. De twee zongen de sterren van de hemel maar Dani liet later bij Beau weten dat het privé helemaal niet zo goed gaat met Hanin.
De kans is namelijk groot dat Hanin het land wordt uitgezet.
Aanvraag afgewezen
De Syrische zangeres heeft een aanvraag gedaan voor een verblijfsvergunning, maar die is afgewezen. Martijn Krabbé, presentator van ‘The Voice of Holland’, vertelt in Beau dat hij al bang was dat hij haar naar The Voice nooit meer zou zien. “Ze verblijft nu al een poosje in een AZC in Ter Apel. Er zijn allemaal bureaucratische hobbels voor haar verblijfsvergunning en ze heeft een negatief antwoord gekregen.”
Kleine kans
Toch is nog niet alle hoop vervlogen. Er is namelijk nog een kleine kans dat Hanin mag blijven. “Je kan het meerdere keren aanvragen, dan ga je in hoger beroep.” Volgens Dani gaat dit echter heel moeilijk worden. Volgens hem is Hanin – voordat ze naar Nederland kwam – gevlucht naar Venezuela en vervolgens weer teruggegaan naar Syrië. “Nederland is dus niet het eerste land waar ze naartoe ging. Ze moet nu bewijzen dat ze geen verblijfsvergunning heeft van Venezuela. En dat zou lastig zijn, omdat het daar ook onwijs onrustig is.”
Publiekslieveling
Hanin was één van de publiekslievelingen van The Voice. Met haar loepzuivere stem zal ze de harten van de kijkers en vooral haar vertolking van ‘Let It Be’ is veel mensen bijgebleven. Coach Waylon voorspelde zelfs dat ze een stem zou worden van een hele generatie:
De beste berichten van Libelle in je mailbox ontvangen? Meld je nu aan voor de nieuwsbrief!
Bron: RTL 4. Beeld: RTL 4 Screenshot, YouTube