null Beeld

Verdrietig nieuws: acteur Dolf de Vries is overleden

Acteur en schrijver Dolf de Vries is zaterdag op 83-jarige leeftijd overleden in zijn woonplaats Den Haag. Dat maakte directeur Ton van Poelgeest van uitgeverij Elma, die zijn boeken uitgeeft, bekend.

Online redactie Libelle

Dolf de Vries kun je kennen van zijn rollen in Dossier Verhulst, Soldaat van Oranje en Onderweg naar Morgen. Ook was De Vries te zien in vrijwel alle films van Paul Verhoeven vanaf Turks Fruit.

Laatste rol

De laatste jaren was de acteur vooral bezig met het schrijven van boeken en reisverhalen. De laatste grote filmrol die hij speelde was in de oorlogsfilm Zwartboek. Zijn laatste bijrol was in de Hendrik Groen.

De beste berichten van Libelle in je mailbox ontvangen? Meld je nu aan voor de nieuwsbrief!

Bron: NOS. Beeld: Brunopress.

Op alle verhalen van Libelle rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@libelle.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden