Willem-Alexander en Máxima feliciteren Max Verstappen: “Vol spanning de race gevolgd”
Net als héél veel Nederlanders zaten ook koning Willem-Alexander en koningin Máxima vanmiddag op het puntje van hun stoel tijdens de race van Max Verstappen. Op social media feliciteren ze de Limburger met zijn kersverse F1-wereldtitel.
Met z’n vijven hebben ze vol spanning de race gevolgd.
Tactiek en geduld
Willem-Alexander en Máxima prijzen het geduld en tactiek van Max Verstappen. “Op achterstand bleef hij zijn geduld bewaren. Tactisch sterk speelde zijn team ronde na ronde, tot de bloedstollende slotfase. Hij pakte zijn kans en maakte het verschil.” Ze sluiten het bericht af met hun welgemeende felicitaties:
Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima feliciteren Max Verstappen met het behalen van het wereldkampioenschap Formule 1:https://t.co/ofKBNKtuaH pic.twitter.com/XxyIFKLzui
— Koninklijk Huis (@koninklijkhuis) 12 december 2021
Eerder dit jaar sprak de koninklijke familie Max Verstappen op het circuit van Zandvoort. Samen met Amalia en Ariane brachten Willem-Alexander en Máxima in september een bezoek aan het F1-parcours. De coureur liet de familie zijn auto zien in de pitstraat:
Bron: Twitter & Instagram Koninklijk Huis