null Beeld ANP Kippa
Beeld ANP Kippa

Zó ziet de moeder van Carice en Jelka van Houten eruit

Dat actrices en zussen Carice en Jelka van Houten (te zien in bovenstaande video) beiden beeldschoon zijn wisten we al. Maar nu weten we ook van wie ze die goede genen hebben: moeder Margje Stasse (67).

Online redactie LibelleANP Kippa

Carice zet haar moeder op Instagram in het zonnetje. "My mom's hot at 67", luidt het bijschrift.

Schilderes

De 67-jarige Margje is net zo creatief bezig als haar dochters. Een blik op haar Facebookpagina leert ons dat ze aan het schilderen is geslagen en dat de Van Houten-zussen hun schoonheid niet van een vreemde hebben.

Opa van Houten

Theodore van Houten, de vader van Carice en Jelka, is vorig jaar april op 63-jarige leeftijd overleden. Hij was een filmjournalist, schrijver en musicoloog. Triest genoeg heeft de opa zijn kleinzoon Monte nooit leren kennen. Nog geen maand voor Theodore's dood, maakte Carice publiekelijk bekend dat ze zwanger was.

Iedere dag (gratis!) de best gelezen berichten van Libelle in je mailbox? Meld je aan voor de Daily Update.

Bron: Facebook, Parool. Beeld: Facebook, Brunopress

Op alle verhalen van Libelle rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@libelle.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden