Oranjes
Dít is waarom prinses Margriet haar 80e verjaardag voor de tweede keer viert
Prinses Margriet (80) gaat vandaag een feestelijke dag tegemoet. De zus van prinses Beatrix viert vandaag voor de tweede keer haar verjaardag en er staat een leuke activiteit op de planning. Met een groot deel van de familie woont ze namelijk een dansvoorstelling Carmen.maquia bij.
De keuze voor deze voorstelling is niet toevallig. Prinses Margriet is een groot dansliefhebber én beschermvrouwe van Introdans, het Nederlandse dansgezelschap dat deze voorstelling opvoert, dus voor Margriet wordt het ongetwijfeld genieten.
Groot gezelschap
En niet alleen voor haar, want er haakt een groot gezelschap aan. Haar man Pieter van Vollenhoven gaat mee, maar ook hun kinderen prins Maurits, prins Bernhard, prins Pieter-Christiaan, prins Floris, hun echtgenotes en kinderen zijn van de partij. Daarnaast zijn koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prins Constantijn en zijn vrouw prinses Laurentien aanwezig.
Afwezigheid
Ook Margriets oudere zus prinses Irene komt naar de voorstelling, met haar dochter prinses Margarita. Opvallend genoeg heeft de Rijksvoorlichtingsdienst de komst van prinses Beatrix niet aangekondigd. Het is nog niet zeker of ze echt niet aanwezig zal zijn en waarom.
Bron: Koninklijk Huis, Vorsten