Prins Charles en Camilla pleiten voor extra naastenliefde op Blue Monday
Blue Monday staat bekend als de meest treurige, deprimerende dag van het jaar. Omdat mensen dikwijls eenzaam zijn deze dag, roepen prins Charles en zijn vrouw Camilla mensen op contact op te nemen met dierbaren. Juist vandaag.
Dat doen ze op Twitter onder de naam ‘Brew monday’.
Blue Monday
Maandag de 17e januari is niet zomaar een dag in de eerste maand van het nieuwe jaar. Het is een dag die bekendstaat als een dag waarop velen zich bedroefd, teneergeslagen of eenzaam voelen.
Alle festiviteiten van de decembermaand zijn achter de rug, het is vaak grijs en grauw buiten én dan zitten we momenteel ook nog eens in lockdown. Geen recept voor een blij gevoel.
‘Brew Monday’
En dus roepen de Britse prins Charles en zijn vrouw Camilla mensen op contact op te nemen met vrienden, familie, collega’s of anderen die wel een extra beetje aandacht zouden kunnen gebruiken. Dit doen ze op Twitter, onder de naam ‘Brew Monday’.
Extra steun
“Neem vandaag contact op, maak een praatje en drink een kopje thee met familie, vrienden of collega’s voor #BrewMonday!”, schrijven Britse royals op sociale media. “Iemand die je kent voelt zich misschien eenzaam en heeft extra steun nodig.”
Reach out today and have a cup of tea and a chat with family, friends or colleagues for #BrewMonday! 🫖
— The Prince of Wales and The Duchess of Cornwall (@ClarenceHouse) 17 januari 2022
Someone you know may be feeling lonely and need extra support. 👋#BlueMonday @samaritans https://t.co/kftgGwgeCf
Bron: Lindanieuws