Op pad met vijf kritische Milk Shake-drinkers
Als de melk van de Milk Shake vers is en ook de andere ingrediënten puur natuur zijn, is het dubbel genieten. Maar hoe weet je dat bij een Milk Shake? Wat is het geheim erachter? De beker zegt er meestal niets over.
Exclusief kijkje achter de schermen
McDonald’s bedacht een manier om haar gasten zelf te laten ontdekken hoe de restaurantketen zijn Milk Shake maakt. Bewuste consumenten worden uitgenodigd om als Quality Scout een exclusief kijkje achter de schermen te komen nemen. Om kritische vragen te stellen en met eigen ogen te zien dat bij McDonald’s alles in het teken staat van kwalitatieve ingrediënten en een zorgvuldige bereidingswijze. Ook van de populaire Milk Shake.
Vorig jaar september ging een team van Quality Scouts op pad om te zien hoe de Franse frietjes worden gemaakt. In maart namen Quality Scouts het productieproces van de hamburger onder de loep. En op 12 en 13 mei was de Milk Shake aan de beurt. Eind deze maand brengen de Quality Scouts op verslag uit van hun bevindingen. We stellen deze vijf kritische Milk Shake-drinkers nu alvast aan je voor.
Anne-Marieke wil het tegendeel bewijzen
De jongste van de vijf is Anne-Marieke Boersen (28) uit Hippolytushoef. Anne-Marieke: “Veel mensen zijn negatief over McDonald’s. Ik zou graag meer te weten komen over de producten van McDonald’s, bijvoorbeeld over hun herkomst, om zo het tegendeel te kunnen bewijzen”.
Paula ontdekt het zelf
Ook de missie van Paula Wielick (46) uit Sliedrecht is duidelijk: “Tijdens mijn bezoek hoop ik te ontdekken of McDonald’s de Milk Shake kant-en-klaar aangeleverd krijgt of dat McDonald’s er nog producten aan toevoegt”.
Jolanda gaat op zoek naar de oorsprong
Ook mede-Scout Jolanda Jansen (44) uit Rhenen is bijzonder nieuwsgierig naar de herkomst van de ingrediënten van de Milk Shake: “Ik hoop er door middel van mijn bezoek achter te komen waar de oorsprong van de producten van McDonald’s ligt. Wat komt er zoal bij kijken voordat de Milk Shake verkrijgbaar is bij McDonald’s?”
Alma is gewoon erg benieuwd
Anne-Marieke, Paula en Jolanda krijgen bijval van Alma Heerenveen (40) uit Hoogeveen: “Ik heb mij aangemeld als Quality Scout omdat ik erg benieuwd was naar de ingrediënten en de bereiding van de producten van McDonald’s”.
Anne-Marie vormt graag haar eigen mening
Anne-Marie van den Burg (42) uit Brummen, is misschien wel de meest kritische consument van de vijf. Anne-Marie: “Als gebruiker van overwegend biologische producten ben ik heel benieuwd naar de ingrediënten van de Milk Shake van McDonald’s. Tijdens dit ‘kijkje in de keuken’ krijg ik de gelegenheid om over de Milk Shakes en ijsjes mijn eigen mening te vormen”.
De verslagen van de Quality Scouts zijn inmiddels binnen. Het filmpje dat we van hun ontdekkingstocht maakten, wordt nu gemonteerd. Hoe beoordelen de vijf Quality Scouts de productiewijze van de Milk Shake van McDonald’s en de kwaliteit en herkomst van de ingrediënten? Vanaf 30 mei vind je het filmpje en de verslagen op www.qualityscouts.nl.