Beauty
Net zo’n mooie blos als koningin Máxima? Déze blush draagt ze
Van haar outfit en kapsel tot aan haar make-up: koningin Máxima ziet er altijd uit om door een ringetje te halen. Nu zijn de meeste van haar outfits iets te duur voor ons, maar de make-up producten die ze gebruikt liggen wat meer binnen handbereik. We weten al welke lipstick ze het liefst draagt en nu weten we ook welke blush haar favoriet is!
En het fijne is: deze blush is gewoon bij de Bijenkorf te koop.
Déze blush draagt ze
Als ons iets aan de make-up van Máxima opvalt, dan is het wel dat ze altijd zo’n mooie, gezonde blos op haar wangen heeft. Die heeft ze niet van nature, maar komt gewoon uit een potje. Máxima is namelijk een ontzettende fan van de Nars Orgasm blush. Eén van de populairste producten van het merk en ook een favoriet van Meghan Markle. Het is dus een make-upproduct dat bij meerdere huidskleuren heel mooi staat.
Prijskaartje
Heel erg goedkoop is-ie helaas niet, want hij kost 33 euro. Máár dan heb je wel exact dezelfde blush als Máxima en loop je binnenkort met net zo’n mooie blos rond.
En als je dan toch je blush aanbrengt, door het op déze manier te doen lijk je een stuk jonger.
Bron: Harpers Bazaar