Urenlang puzzelplezier met Libelle Puzzelen!
NIEUW! Libelle Puzzelen is een handzaam puzzelboekjes boordevol met populaire puzzels. Elke 2 maanden ligt er een nieuwe editie in de winkel vol met onder andere woordzoekers, Zweedse puzzels, kruiswoordpuzzels, sudoku’s, filippines en cryptogrammen.
Urenlang puzzelplezier
Deze eerste uitgave van Libelle Puzzelen staat garant voor urenlang puzzelplezier en is ook nog eens dé manier om het brein op een leuke manier te trainen. En nog fijner: Libelle Puzzelen is het goedkoopste puzzelboekje van allemaal: je betaalt slechts € 2,75!
Abonnement op Libelle Puzzelen
Wil je geen editie van Libelle Puzzelen missen? Neem dan een abonnement! Je ontvangt 6x Libelle Puzzelen voor maar € 15,- (elke 2 maanden een nieuwe editie). Én Libelle-abonnees betalen slechts € 12,-! Ga naar de site of bel 088 – 550 01 13.