Hanin (17) brengt juryleden tot tranen in eerste aflevering ‘The Voice’

Het nieuwe seizoen van ‘The Voice of Holland’ is met een knal van start gegaan. De 17-jarige Hanin weet met haar verhaal én stem de harten van de kijkers en juryleden te veroveren.
Op Twitter stromen de positieve reacties op haar optreden dan ook in rap tempo binnen.
Indrukwekkend verhaal
Eigenlijk al voordat ze überhaupt heeft opgetreden, weet Hanin een gevoelige snaar bij de kijkers thuis te raken. Het 17-jarige meisje vertelt dat ze drie jaar geleden is ‘gevlucht voor slechte mensen uit Syrië’ en dat ze ontzettend blij is dat ze nu in Nederland kan wonen. “Gelukkig zijn we hier. We woonden in een asielzoekerscentrum en verblijven nu, in afwachting van een verblijfsvergunning, in een tijdelijk huis.” Hanin kiest uiteindelijk voor het nummer ‘Let it be’. “Er is een stukje in het lied: ‘When I found myself in times of trouble, Mother Mary comes to me,’” zo vertelt ze, ‘en ik vind dat stuk heel bijzonder, want ik voel dat ook zo.”
Ontroerde juryleden in ‘The Voice’
Hanin blijkt de stem van een engel te hebben en het duurt dan ook niet lang voordat alle juryleden zich omdraaien. De juryleden complimenteren Hanin met haar mooie stem en verpletterende optreden. Vooral bij Waylon blijkt het nummer te zijn binnen gekomen. “Ik had de tranen in mijn ogen staan,” zo laat hij met rode ogen weten. Ook Ali B. is razend enthousiast en vraagt Hanin of ze ook een stukje in het Arabisch kan zingen. Hanin twijfelt geen moment en blaast opnieuw het publiek omver. “Ik versta het niet, maar zelfs dan krijg ik tranen in mijn ogen,” zo zegt een verbijsterde Waylon. “Het is ongelooflijk; je hebt zoiets moois, zoiets ontwapenends over je heen. Je bent zo puur.”
Reacties op Twitter:
Ondanks de smeekbedes van de twee mannen kiest Hanin uiteindelijk voor Anouk. Het meisje blijkt niet alleen de juryleden te hebben betoverd, want ook op Twitter stromen de complimentjes binnen:
Prachtig gezongen, kippenvel❣️Wat fijn dat dit gezin vol emotie dat uit Syrië gevlucht is zich zo mooi en hoopvol kan laten zien. #tvoh Al 3 jaar vanuit Syrië in Nederland; waarom moet het zo lang duren @IND_NL ⁉️Grote achterstanden😡
— Wil Hogeman-Weijers (@WilHogeman) November 21, 2020
@HaninKadamani Je verhaal ontroert me en je optreden bij #TVOH raakt me. Zo krachtig. Ik wens je veel succes en kracht! 🌷
— Eric Broers (@eric_broers) November 20, 2020
17 jaar. 2,5 geleden ‘gevlucht voor slechte mensen’ uit Syrië. Spreekt nu vloeiend Nederlands en wil hier een toekomst, maar Hanin is in afwachting van een verblijfsvergunning en leeft iedere dag in onzekerheid. Waar gaat het mis hier… #tvoh #teamhanin
— Ronny Grimbergen (@RonnyGrimbergen) November 20, 2020
Voor mij nu al favoriet, hoef niet meer te #kijken…#hanin #tvoh
— NiWe (@Ni_Nua) November 20, 2020
Nieuwsgierig naar het optreden van Hanin in ‘The Voice’? Kijk en oordeel zelf:
De beste berichten van Libelle in je mailbox ontvangen? Meld je nu aan voor de nieuwsbrief!
lees ook
Bron: RTL, Twitter. Beeld: YouTube screenshot