Exclusieve artikelen en onbeperkt puzzelen voor € 2,99 per maand

Zoek binnen:

Lief, grappig of ontroerend: zó viert bekend Nederland Vaderdag

Vaderdag is een mooi moment om je vader extra in het zonnetje te zetten of stil te staan bij de vaders die er niet meer zijn. Ook bekend Nederland staat vandaag stil bij hun vaders.

Op Instagram komen al een hoop gezellige kiekjes voorbij.

Advertentie

Gabber
Freek Vonk deelt een foto met hem en zijn moeder en ‘gabber’, zoals hij zijn vader altijd noemt.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Jaaaaaaa fijne vaderdag pa!! (Of zoals ik hem altijd noem: gabber!!) ❤️ #vaderdag #niksveranderd

Een bericht gedeeld door Dr. Freek Vonk (@freekvonk) op

Uit de oude doos
Ook Rik van de Westelaken is de fotoboeken ingedoken.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Allebei inmiddels ietsjes ouder… Dank je wel lieve pa ❤️

Een bericht gedeeld door Rik van de Westelaken (@rik_van_de_westelaken) op

Eerste keer
GTST-acteur Ferri Somogyl wordt verwend op zijn eerste Vaderdag.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Mn eerste vaderdag! Verwend door mijn lieve vrouw en kind. Met een kadootje van Véda, een handje op krimpfolie. ❤❤❤

Een bericht gedeeld door Ferri Somogyi (@ferrisomogyi) op

Persoonlijke cadeautjes
Jochem Myjer kreeg een wel heel leuk cadeau van zijn kids.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Vaderdagggggg! Papa erger je niet en een vishengel! Tralalala ! ❤️❤️🤛 #vaderdag #geenkuswantikhebmenietgeschorenendatkriebelt

Een bericht gedeeld door Jochem Myjer (@jochemmyjer) op

Verwennerij
Ook Jan Smit kreeg een hoop leuke cadeautjes.

Filmpje
Marco Borsato: ‘‘Op Vaderdag nog even zijn stem horen…”

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Vaderdag… mi manchi papa 🇮🇹

Een bericht gedeeld door Marco Borsato (@borsato) op

Alleen maar liefde
Ook Leontine denkt vandaag aan haar overleden vader.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Vaderdag ♡ Leo Ruiters voor altijd in mijn hart #alleenmaarliefde

Een bericht gedeeld door Leontine Borsato (@leontineborsato) op

Ijsjes eten
De vader van Taeke Taekema met zijn kleine spruit.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Gezellig samen een ijsje eten! De liefste vader (en opa). #vaderdag ❤️

Een bericht gedeeld door Taeke Taekema (@taeketaekema) op

Spreuk
Frans Bauer kreeg een lief briefje.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een super leuke vaderdag!! Heb een heerlijk ontbijt gekregen een prachtig boek en deze fantastische vaderdag spreuk!!!

Een bericht gedeeld door Frans Bauer (@fransbauer) op

Pianoles
De pap van Chantal Janzen met Bobby op schoot.

Ontroerend
Lieke van Lexmond schreef een mooie tekst bij haar foto.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Vaders…. ben zelf gezegend met de allerliefste, sterkste, meest geweldige die je je bedenken kunt. De sterkste fundering, de grootste rots, nog altijd in alles altijd bij me. Bas, mijn grote liefde, de vader van onze kinderen, jij! Zo belangrijk voor onze mannetjes, hun grote voorbeeld. Jij laat ze ‘door te doen’, zien hoe het zou kunnen. Met zoveel geduld, humor, kracht en zachtheid. Ik wens alle vaders die liefdevol voor hun kinderen zorgen, een geweldige dag. Besef dat je een verschil kunt maken, iedere dag, dat je kleintjes naar jou kijken als voorbeeld. Woorden hebben weinig zin als daden niet aansluiten. Jullie zijn intens belangrijk in het laten zien en voelen te mogen zijn wie je bent/wil zijn, dat kwetsbaarheid het krachtigste goed is en huilen daarbij hoort. Een man die durft te spreken, te uiten, te delen en dus intens te leven, als we dat allemaal zouden doen, zou er minder opgekropte energie zijn en alles nog harmonischer. Ik zou zelf geen leven zonder vader kunnen voorstellen en ben iedere dag dankbaar voor de mooie vaders om me heen, mijn broer, schoonbroer, opa’s (nonno, opa, opi), jullie zitten in mijn hart, voor altijd! ❤️🎯#vaderdag

Een bericht gedeeld door Lieke van Lexmond (@liekevanlexmond) op

Goede vader
Rossana Kluivert zet haar man in het zonnetje.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

The only thing better than having you as a Husband is our children having you as a dad ❤️#happyfathersday #foreverandever

Een bericht gedeeld door Rossana Kluivert (@rossanakluivert) op

Lieve mannetjes
Najib Amhali kreeg dit van zijn kroost.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

#vaderdag Lieve mannetjes van me en @niamaamhali ik voel me #gezegend en zal de rest van mijn leven voor jullie zorgen #hmdl

Een bericht gedeeld door Najib Amhali (@najibamhali) op

Op de schaatsen
Waar het bij Sven Kramer allemaal begon. Zo vader, zo zoon?

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Where it all started #happyfathersday

Een bericht gedeeld door Sven Kramer (@svenkramer) op

Zoet
André Hazes deelt een ontzettend lief filmpje van hem en zijn zoontje.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Fijne vaderdag allemaal!❤️

Een bericht gedeeld door Andre Hazes (@andrehazes) op

Cadeaus
Nick Schilder is flink verwend op Vaderdag.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

💙 #fathersday

Een bericht gedeeld door Nick Schilder (@nickschilder) op

Glimlachen
Vader zijn; volgens Jandino is het de beste baan die je maar kunt hebben.

De mooiste berichten van Libelle in je mailbox ontvangen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Bron: Instagram. Beeld: ANP

voor jou geselecteerd

Laat meer voor jou geselecteerd zien